Elektrické púti autá na predaj

Popis produktu a funkcie elektrické púti autá na predaj: D odgem autá na predaj je obklopený nafukovacie PVC materiál, ktorý určuje, kedy budete riadiť vaš elektrické púti sa naraziť do ďalších tie, sú bezpečnejšie, ale pocit viac vzrušujúce. Nafukovacie PVC materiál bude absorbovať oveľa viac...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


Popis produktu a funkcieelektrické púti autá na predaj:

 

Dodgem autá na predaj je obklopený nafukovacie PVC materiál, ktorý určuje, kedy budete riadiť vaš elektrické púti sa naraziť do ďalších tie, sú bezpečnejšie, ale pocit viac vzrušujúce. Nafukovacie PVC materiál bude absorbovať oveľa viac energie a dáva vám lepšie skúsenosti.

Automobily elektrické púti nevyžadujú žiadne špeciálne podlahy alebo stropy. Môžu bežať na takmer všetky druhy povrchy ako je betón, drevo a tak ďalej. A pre väčšinu detí a dospelých, špeciálne a roztomilý vzhľad nafukovacie nárazníka auta robí im vyskúšať.

Toje navrhnutý jedinečný vzhľad, rôzne obrázky. To môže tiež nazývaný UFO nárazníka auta. sú kruhového tvaru a vyzerá ako UFO.

11111.jpg

Ako hraťelektrické púti autá na predaj:

1. Štart: diaľkové ovládanie

2. prosím pripevniť svoje sedadlo pásy pre vašu vlastnú bezpečnosť. Push rocker dopredu stroj beží vpred, rocker jazdu späť stroj späť, rocker otáčanie stroja, na ktoré strany stroj rotujúce rovnakým spôsobom. V smere hodinových ručičiek rocker, stroj bude aj v smere otáčania 360 °

3. Hracia doba 5 až 30 minút, môžete nastaviť.

111111111.jpg


Zdieľané našich zákazníkov oelektrické púti autá na predaj:

Konštrukcia: make obchodné webe ekonomické a šetrné k životnému prostrediu, operátor použiť staré pneumatiky vytvoriť skladbu preelektrické púti autá.takže hráč lepšie enjoy na koni.

Rezervácia vstupeniek poplatky: operátor môže nastaviť hracej dobe 1-99minutes.Podľa nášho klienta feedback.usuallynastaviť 5 USD / 5min, US$ 7/ 10 min. (podľa ekonomickej úrovne jednotlivých krajín)

372671222372289503.jpg

FAQ:

Q1:A čo cena?

A:Vaša quantityzávisieť od ceny, vám ponúkame škálu cena množstva.

 

Q2:How o veku hráča za to?

A: najlepší vek je 6-65rokov starý pre hranie.


Q3: Či máme certifikáciu?

 A:Áno, máme certifikáciu CE.

 

 

Q4:Vaša spoločnosť nám môže pomôcť rezervovať hotel, ak dôjdeme k navštívili vaše továrne?

 A:Naša spoločnosť môže pomôcť rezervovať hotel, ak prídete do Číny a môžeme vás vyzdvihnúť na letisku alebo hotel v prípade potreby.1.Dimension:130 * 130 * 120 cm

2. Čistá hmotnosť: 180kgs

3. pracovný čas: 5-6hodín

4. Nabíjací čas: 10-12H

5.voltage:24V

6.battery:2pcs

7.Speed:4.5 km/H,5.4 km/H, 6,5 km/H

8.Power:500W


Hot Tags: elektrické púti autá na predaj, Čína Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like