Jazda motorovým člnom

Uprostred jazdu motorovým člnom nafukovacie PVC materiál, ktorý určuje, kedy budete riadiť vašu jazdu motorovým člnom sa naraziť do ďalších tie, sú bezpečnejšie, ale pocit viac vzrušujúce. Nafukovacie PVC materiál bude absorbovať oveľa viac energie a dáva vám lepšie skúsenosti. Pretože jeho tvar, nazývame motorka nárazníka auta, nafukovacie nárazníka auta. Jazdu motorovým člnom je potrebné špeciálne podlahy alebo stropy. Môžu bežať na takmer všetky druhy povrchov ako sú dlaždice, asfalt, betón, drevo, hladké podlahy. Používa sa na vnútorné a vonkajšie. Tak sme tiež hovoria Krytý nárazníka auta alebo vonkajší nárazníka. Jazda motorovým člnom je vhodný pre zábavný park, zábavný park, herné centrum, tak sme tiež hovoria nárazníka auta zábavný park, zábavný park nárazníka auta, game center nárazníka auta. A pre väčšinu detí a dospelých, špeciálne a roztomilý vzhľad nafukovacie nárazníka auta robí im chcú mať vyskúšať.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Jazda motorovým člnom

Popis produktu a funkcieJazda motorovým člnom:

Jazda motorovým člnomje obklopený nafukovacie PVC materiál, ktorý určuje, kedy budete riadiť vašeJazda motorovým člnomk havárii na tie ostatné, sú bezpečnejšie, ale pocit viac vzrušujúce. Nafukovacie PVC materiál bude absorbovať oveľa viac energie a dáva vám lepšie skúsenosti.

Pretože jeho tvar, nazývame motorka nárazníka auta, nafukovacie nárazníka auta.Jazda motorovým člnom je potrebné špeciálne podlahy alebo stropy. Môžu bežať na takmer všetky druhy povrchov ako sú dlaždice, asfalt, betón, drevo, hladké podlahy. Používa sa na vnútorné a vonkajšie. Tak sme tiež hovoria Krytý nárazníka auta alebo vonkajší nárazníka.Jazda motorovým člnomje vhodný pre zábavný park, zábavný park, herné centrum, tak sme tiež hovoria nárazníka auta zábavný park, zábavný park nárazníka auta, game center nárazníka auta. A pre väčšinu detí a dospelých, špeciálne a roztomilý vzhľad nafukovacie nárazníka auta robí im chcú mať vyskúšať.


FunkciaJazda motorovým člnom

1. anti-statické, anti-UV.

2. bez nutnosti inštalácie.

3. bezpečné a pevné.

4. vybavené pokročilé skvelej hudby, polohovanie, nádherná osvetlenie, načasovanie funkcie;
5. tryskanie očistené oceľové tyče a rúry, laminát, nerez upevnenie príslušenstva, non-vyblednutie a trvanlivé farebné prevedenie;

1.jpg

Ako hrať zábavný parkJazda motorovým člnom :

1. začiatok:zapnite prepínač a stlačtediaľkovéčíslo

2.Sedieť v stroji, urýchliť akcelerátorarukoväť. môžeštiežVyberte rýchle/normal/spomaliť rýchlosť.

3. Po hre Štart, bude znieť. Môžete zastaviť alebo Štart pieseňsStlačením tlačidla "play" tlačidlo. Hlasitosť môžete nastaviť "VOL + /VOL-"

4. Hra sa posledné minúty 1-99, môžete nastaviť v zákulisí.

5. Po hra je u konca, bude v pohotovostnom re¾ime.


FAQ:

Q1HOW veľa mincí pre každú hru?

A: Toto stroje môžete nastaviť mince box alebo diaľkového ovládania. V Číne, ľudia zvyčajne nastaviť $4-5 pre jednu osobu hrať 5 minút každý čas.


Q2: Ak môžete nahradiť batérie prenaJazda motorovým člnom?

A: Iste, je to jednoduché to urobiť. Spredu celý kryt, fotiť, nahrávať originálny doku dock, vymeňte batériu

 

Q3:Wklobúk zadarmo náhradné diely budete ponúkať na naJazda motorovým člnom?

A: Fuse、three bloku napájania switch、relay.

 

Q4:HOW dlhý životnaJazda motorovým člnom?

A:IT podľa údržbu výrobku, vo všeobecnosti je asi 3-5 rokov.
  1. Veľkosť: 187 * 122 * 90cm

  2. Napätie: 24V

  3. výkon: 350W

  4. Hmotnosť: 200 kg

  5. ložisko: 150 kg

  6. Pracovná doba: 6 hodín

  7. Účtovať čas: 8-10 hodín

  8. Batéria: 40A / 2ks


Hot Tags: motorový čln jazdiť, Čína Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like