Zábavný automobil nárazník

Zábavný automobil nárazník

Zábavný akumulátorový nárazník automobil UFO nárazník je jedno z našich vlastných rozvíjajúcich sa elektrických zábavných zariadení, vďaka ktorému je veľmi výkonný motorový pohonný systém a dvojitý manipulátor s joystickom. Môže sa pohybovať dopredu a dozadu dopredu. Flexibilne a môže sa hrať na mieste, , S ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zábavný automobil nárazník

UFO nárazník je jedno z našich vlastných rozvíjajúcich sa elektrických zábavných zariadení. Využíva super výkonný pohonný systém a dvojitý ovládač joysticku. Môže sa pohybovať dopredu a dozadu dopredu. Flexibilne a môže byť prehrávaný na mieste, ktorý rýchlo stúpa o 360 stupňov.

Vďaka výhodám dizajnu nádherného vzhľadu, odolnej štruktúry sklenených vlákien, pevnej, farebnej a elastických gumových klipov siete plynového prstenca, náš UFO nárazník auto môže byť hral viac bezpečnosti a farebné v kolízii.

UFO nárazník môže priniesť turistom pocit bezprecedentnej potešenie a vzrušenie v kolízii rýchlosti otáčania, a tak nechať deti, aby sa stal živšie, nech sa priatelia viac porozumieť, milovníkov milosti.


Otázka: Máte záruku na vaše produkty? Ako môžem urobiť v prípade, že sa poškodí?

Odpoveď: Všetky naše výrobky sú striktne testované z materiálu prichádzajúceho na prepravu a kvalita je spoľahlivá. Avšak v prípade zámorských objednávok, pretože nie je vhodné vrátiť poškodené výrobky, poskytujeme bezplatnú opravnú súpravu na opravu zákazníkov. Za normálnych okolností je práca na opravách veľmi jednoduchá.

Otázka: Aký je čas na prípravu?

Odpoveď: Čas prípravy závisí od množstva a času, kedy objednávku zadáte. Zvyčajne pre 1-3 položky môžu byť dokončené do 5 až 15 pracovných dní.

Viac informácií, prosíme ma!

Hot Tags: zábavné batérie nárazník auto, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like