Zábavný park Electric Track Train

Zábavný park Electric Track Train

Deti vlak je klasický projekt v zábavnom zariadení, je živý fosílny, ktorý je ponechaný v ranej priemyselnej revolúcie pre deti. V dnešnej dobe to miluje aj dieťa. Hnacia teória je veľmi jednoduchá. Bude prekvapením a radosťou hlboko odísť do srdca detí. Pri trakčnej metóde napájania niektoré používajú striedavý prúd a niektoré používajú batérie s jednosmerným prúdom, hlavne na základe vhodnej úrovne výkonu pre prevádzkový pozemok na určenie. Výlet detí je imitáciou výroby pravidelného vlaku s lokomotívou vpredu, skladá sa z bežných koľajových dráh, bezplatných náhradných modelov podľa požiadaviek elektrického podvozku so vstupným prúdom na trať začatého vlaku.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zábavný park Electric Track Train

Rozmery: 216 * 130 * 137 cm

Hmotnosť: 100kg

Výkon: 150W

Hráči: 1

čas prehrávania: 1-12 minút

Materiál: laminát + kov + dráha

Popis výrobku Elektrická koľajová stanica Zábavný park:

Deti vlak je klasický projekt v zábavnom zariadení, je živý fosílny, ktorý je ponechaný v ranej priemyselnej revolúcie pre deti. V dnešnej dobe to miluje aj dieťa. Hnacia teória je veľmi jednoduchá. Bude prekvapením a radosťou hlboko odísť do srdca detí. Pri trakčnej metóde napájania niektoré používajú striedavý prúd a niektoré používajú batérie s jednosmerným prúdom, hlavne na základe vhodnej úrovne výkonu pre prevádzkový pozemok na určenie.

Výlet detí je imitáciou výroby pravidelného vlaku s lokomotívou vpredu, skladá sa z bežných koľajových dráh, bezplatných náhradných modelov podľa požiadaviek elektrického podvozku so vstupným prúdom na trať začatého vlaku.

mini vlak

Ako hrať Zábavný park Electric Track Train ;

1.Pripojte napájaciu zástrčku

2. Sedadlo pre deti na vozidle

3.Počítajte do 1 alebo 2 mince vlak štart.

4.Po prehrávaní času zastavte vlak.

mini vlak

Hot Tags: zábavný park elektrický trať vlak, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like