Happy Swing Lebar X

Happy Swing Lebar X

Happy Swing lebar X spoločnosť informácie sme sa spoločnosť dáte Kedy dôverovať veciach. V meste Panyu Guangzhou Čína, najväčší ázijský zábavný city, Guangzhou Huaqin sa rozrástla do popredný výrobca a vývozca pobavenie zariadenie batérie (len batérie model v hnuteľný...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Happy Swing lebar XInformácie o spoločnosti


Sme firma sa obrátiť, keď trust veciach.


So sídlom v meste Panyu Guangzhou Čína, najväčší ázijský zábavný city, Guangzhou Huaqin sa rozrástla do popredný výrobca a vývozcapobavenie batérie zariadenie(len model batérie hnuteľného vybavenia) pre nákupné centrá, obytných oblastí, parky, škôlky, reštaurácie a iné rodinné zábavy centier.


Náš rast a úspech, možno pripísať naše inovatívne konštrukcie a výrobky vysokej kvality za konkurencieschopné ceny, v kombinácii s vysokou úrovňou služieb zákazníkom. Dôvodov, prečo zákazníci si nás vyberajú sú:

 

1. bezpečnosť
Guangzhou Huaqin je členom medzinárodnej asociácie pre zábavné parky a zajímavosti (IAAP). Sme striktne dodržiavať medzinárodné hrať zariadenia výrobcov Association (IPEMA) pokyny pre projektovanie a výroba. Môžeme dať bezpečnosť prvoradá a udržiavať proaktívny prístup k dodržiavaniu bezpečnostných predpisov. Sme vždy pripravení pomôcť vám udržať vaše ihrisko bezpečné a znižovanie rizika.

 

2. kvalita
Sľuby pevnej konštrukcie, vynikajúce materiály a kvalita spracovania. Používame najlepšie materiály, stav-of-art technológie, a neustále testovanie pevnosti a trvanlivosti. Dbáme na kĺby sú silné a hladké, nátery sú dokonca a úplne uzavreté a plasty sú presné tvarované a bez tokov. Sme si istí, aby spĺňali požiadavky IPEMA.

 

3. rôzne motívy
Naše produkty majú rozmanitosť batérie na koni stroj si vybrať!

Hot Tags: Happy swing lebar x, Čína Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like