Zábavné jazdy detí Veselé kolo kolotoč

Zábavné jazdy detí Veselé kolo kolotoč

Detské zábavné jazdy Merry Go Round Carousel je druh trvácnej jazdy, ktorá sa bežne používa v detskom ihrisku, námestí, parku, škôlke, stavebnej oblasti, lunaparku atď. Väčšina kolotočov jazdí hlavne s vysoko kvalitnými plastmi vystuženými sklenenými vláknami, sklolaminátu, hliníka, kovu a plastov. Majú charakter enviromentálnej odolnosti, odolnosti proti korózii, vysokej stabilite a spoľahlivosti, ktoré naozaj pomáhajú výrobcovi predaja kolotočov a majiteľom parkov vyhral veľa atrakcií. Zábavné jazdy pre deti Veselé kolo kolotoč je tiež vybavené farebnými LED svetlami a sladkou hudbou, čo robí tieto kolotočové jazdy atraktívnejšie pre deti. Hudobný formát podporuje MP3, môžete vybrať svoju obľúbenú hudbu cez USB disk; Môžete tiež kontrolovať LED svetlá cez "tlačidlo osvetlenia", ktoré je v ovládacom paneli.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zábavné jazdy detí Veselé kolo kolotoč

1. materiál: sklolaminát + kovová veľkosť : 1400 * 2400

2. výkon : 370 W

3. hmotnosť : 220 KG

Môže nastaviť 1-10toky a 3-15min / hra

D escription Kids Zábavné jazdy Merry Go Round Carousel:

Detské zábavné jazdy Merry Go Round Carousel je druh trvácnej jazdy, ktorá sa bežne používa v detskom ihrisku, námestí, parku, škôlke, stavebnej oblasti, lunaparku atď. Väčšina kolotočov jazdí hlavne s vysoko kvalitnými plastmi vystuženými sklenenými vláknami, sklolaminátu, hliníka, kovu a plastov. Majú charakter enviromentálnej odolnosti, odolnosti proti korózii, vysokej stabilite a spoľahlivosti, ktoré naozaj pomáhajú výrobcovi predaja kolotočov a majiteľom parkov vyhral veľa atrakcií.

Zábavné jazdy pre deti Veselé kolo kolotoč je tiež vybavené farebnými LED svetlami a sladkou hudbou, čo robí tieto kolotočové jazdy atraktívnejšie pre deti. Hudobný formát podporuje MP3, môžete vybrať svoju obľúbenú hudbu cez USB disk; Môžete tiež kontrolovať LED svetlá cez "tlačidlo osvetlenia", ktoré je v ovládacom paneli.

Zábavné jazdy detí Veselé kolo kolotoč

Charakteristiky detí Zábavné jazdy Merry Go Round Carousel:

1. Veselý gotický kolotoč na predaj sa vyrába v rôznych veľkostiach
2 .. Všetky deti Zábavné jazdy Merry Go Round Carousel na predaj zahŕňajú žiarovo pozinkované oceľové rámové guľkové ložisko namontované rotujúce komponenty a ručne maľované dekorácie.
4. Deti Zábavné jazdy Merry Go Round Carousel na predaj je atraktívny vzhľad a žiarivé farby.
5. Silný výkon, vysoká kvalita a dlhá životnosť.

Hot Tags: deti zábavné jazdy veselý go round kolotoč, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like