Deti veselé obchádzať

Deti veselé obchádzať

1. nový štýl Veselé zájsť dieťatko jazdí na predaj vyjížďky zábavný park je akousi ihrisko hru, má otočné platformy pre turistov jazdiť. Zvyčajne je vždy zdobené do kone, a to môže tiež pohybovať hore a dole okolo stredu. 2. not ako tradičné výrobky, spodnej časti tela naše nové produkty zdobené do oceánu štýlu, ktorý je atraktívny a krásna. 3. Charakteristika náš oceán Téma kolotoč: 3-4mm hrúbka oceľového rámu bolo pevné a trvanlivé; vybavený stovky energeticky úsporné LED svetlá; poľský núdzové tkaninou pre viac ako desať krát, takže je hladký bez akýchkoľvek zváranie trosky; vysoko kvalitný hudobný systém, mohol stiahnuť akéhokoľvek hudobného chcete.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Deti veselé obchádzať

1.materiál: sklolaminát + kovový veľkosť:1400 * 2400

2.napájanie:370W

3.hmotnosť:220KG

Môžete nastaviť 1-10tokens & 3-15min/hra 

 

DescriptionzDeti veselé obchádzať:

1. nový štýl Veselé zájsť dieťatko jazdí na predaj vyjížďky zábavný park je akousi pLayground hra, má otočné platformy pre turistov jazdiť. Zvyčajne je vždy zdobené do kone, a to môže tiež pohybovať hore a dole okolo stredu.

2. not ako tradičné výrobky, spodnej časti tela naše nové produkty zdobené do oceánu štýlu, ktorý je atraktívny a krásna.

3. Charakteristika náš oceán Téma kolotoč: 3-4mm hrúbka oceľového rámu bolo pevné a trvanlivé; vybavený stovky energeticky úsporné LED svetlá; poľskýchnúdzovéhandrička na viac ako desaťkrát, takže je hladký bez akýchkoľvek zváranie trosky; vysoko kvalitný hudobný systém, mohol stiahnuť akéhokoľvek hudobného chcete.

Kids Merry Go Round

Silnej oceľovej konštrukcieDeti veselé obchádzať:

1) rôzne design pre vás, sme mohli navrhnúť ako vašu žiadosť.
(2) 3-4 mm hrúbke nerezovým rámom aby bolo pevné a trvanlivé.
(3) vysoko kvalitné sklenených vlákien vystužených plastov (FRP) & oceľ zabezpečiť dlhú životnosť.
(4) poľský šmirgľovou látkou pre viac ako desať krát, takže je hladký bez akýchkoľvek zváranie trosky.

Hot Tags: deti veselé obchádzať, Čína Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like