Mini Detský motocykel na bicykli

Mini Detský motocykel na bicykli

Zameriavame sa predovšetkým vyrábať zábavu jazdná hra machine.we majú 15 rokov skúseností v zábavnom podnikaní, sme si istí, naša vynikajúci dizajn a konkurencieschopné ceny vám pomôže vyhrať svoj podiel na trhu. budete spokojní s našimi profesionálny service.our výrobky boli kvalifikované, a predávať dobre v juhovýchodnej Ázii, na Strednom východe, Ázii, Afrike a ďalších krajinách a regiónoch. Mini Kids Motorcycle Bike s novým dizajnovým rámom a 2 miestami, displejom, rýchlosťou, rukoväťou akcelerátora, účtovnou funkciou atď. MOQ je 1ks, 1 * 20ft kontajner môže byť stanovená 26ks, naša továreň má viac ako 120 pracovníkov a 20 technikov, aby zaručili kvalitu výrobkov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Mini Detský motocykel na bicykli

1. Veľkosť: 130 * 47 * 69cm

2. Výkon: 250 W

3. Napätie: 24V DC

4.Weight: 50kg

Špecifikácie produktu Mini Kids Motorcycle Bike:

Zameriavame sa predovšetkým vyrábať zábavné jazda herný stroj . máme 15- ročné skúsenosti s zábavným podnikaním , sme si istí, že náš vynikajúci dizajn a konkurencieschopné ceny vám pomôžu vyhrať váš marketingový podiel. budete spokojní s našimi profesionálny service.our výrobky boli kvalifikované, a predávať dobre v juhovýchodnej Ázii, na Strednom východe, Ázii, Afrike a ďalších krajinách a regiónoch.

Mini Kids Motorcycle Bike s novým dizajnovým rámom a 2 sedadlami , displejom, rýchlosťou, rukoväťou akcelerátora, funkciou účtu, e tc . MOQ je 1ks, 1 * 20ft kontajner môže byť stanovená 26ks , naša továreň má viac ako 120 pracovníkov a 20 technikov, aby zaručili kvalitu výrobkov.

Mini Kids Motocykel Bike

Ako hrať Mini Kids Motorcycle Bike:

1. Zapnite zariadenie stlačením vypínača

2. Spustite hru: diaľkové ovládanie alebo vložte mince

3. Posaďte sa do stroja, urýchlite otočením pravého volantu, alebo si môžete zvoliť rýchlosť. Rýchlosť / rýchlosť / nízka rýchlosť pre vašu voľbu.

4. Po spustení hry sa ozve. Môžete zastaviť alebo spustiť skladby stlačením tlačidla "prehrávanie". Hlasitosť môžete nastaviť pomocou tlačidiel "VOL + / VOL-"

5. Hra bude trvať 1-99 minút, čas môže byť nastavený na pozadí.

Mini Kids Motocykel Bike

Zdieľa náš zákazník, deň príjmu za deň, rýchly zisk

Mini Kids Motocykel Bike

Hot Tags: mini deti motocykel bicykel, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like