OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle sú nízke investície, vysoké výnosy, ľahké investície, rýchle výnosy. 21 storočia je zábavné storočie, v porovnaní s iným investičným projektom, zábavný stroj stojí menej, ale vyšší zisk. Nízke investičné riziko a požadovaná prevádzka je nízka kvôli malej konkurencii. Po 2 až 6 mesiacoch obchodnej prevádzky sa investícia vráti. sa rozširuje denne.Demo režim je užitočné prilákať viac hráčov, keď nie je v špičkách. OEM štandardné deti Elektrické motocykle sú ako rodinné jazdy, tak skúsenosti s produktmi. Je hlboko milovaný spotrebiteľmi a zaberá zlatý kanál zábavného trhu.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

1.Size: 185 * 113 * 85 cm

2.Voltage: 24V

3.power: 450W

4.Weight: 130kg

5.Pracovná doba: 6 hodín

6.Charge doba: 8-10 hodín

7.battery: 40A / 2PCS

Špecifikácie výrobku OEM Štandardné deti Elektromotor.

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle sú nízke investície, vysoké výnosy , ľahké investície , rýchle výnosy .

21 storočia je zábavné storočie, v porovnaní s iným investičným projektom, zábavný stroj stojí menej, ale vyšší zisk. Nízke investičné riziko a požadovaná prevádzka je nízka kvôli malej konkurencii. Po 2 až 6 mesiacoch obchodnej prevádzky sa investícia vráti. sa rozširuje denne.Demo režim je užitočné prilákať viac hráčov, keď nie je v špičkách. OEM štandardné deti Elektrické motocykle sú ako rodinné jazdy, tak skúsenosti s produktmi. Je hlboko milovaný spotrebiteľmi a zaberá zlatý kanál zábavného trhu.

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

Ako hrať diaľkové ovládanie motocykla:

1. Zapnite spínač, skontrolujte obrazovku displeja, vidíte číslo motocykla. Stlačte diaľkové ovládanie s rovnakým číslom. Stroj môže fungovať.

2. Sedadlo prehrávača na motorke, 1 veľké riadiace koleso na ovládanie smeru a 1 malý riadiaci krúžok na dekoráciu. Stlačte pedál akcelerátora. Motocykel bude ísť

3. Tlačidlo dopredu / dozadu pre vašu voľbu. Možno nastaviť 3 rýchlosti.

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

Úplná podpora prevádzky :

1. Základná služba: Analýza trhu, ponuka operačného riešenia, vyzdvihnutie stroja, dizajn ihriska, podpora predaja, analýza dát, technická služba, prevádzková konzultácia.

2. Podpora prevádzky : analýza dát, technická služba, marketingová podpora

3. Popredajný servis : Inžinier / technik ponúka celý rad popredajných služieb prostredníctvom videa alebo živého rozhovoru

OEM Štandardné deti Elektrické motocykle

Hot Tags: oem štandard deti elektrická motorka, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like