Nákupné centrum Animal Mini Battery Bumper Car

Nákupné centrum Animal Mini Battery Bumper Car

Detská batéria na batoľatý automobil je skvelý zážitok pre deti, aby sa naučili jazdiť, vychutnať si skúsenosti s riadením autobatérie. Je to dobrý herný automat pre deti v zábavnom parku, hernom centre, nákupnom stredisku, supermarkete atď. Môžu pracovať na každom rovnom poschodí. A nepotrebujú žiadnu špeciálnu podlahu. Mincovitý automobilový nárazník je ľahko ovládateľný a ovládateľný. Deti staršie ako 4 roky môžu samy hrať auto batérie. Budú mať veľkú zábavu s nárazníkom, hudbou a svietiacimi LED svetlami na nárazníku. Batériový nárazník je báječný obchod s malými investíciami a obrovským ziskom. Nesmiete zaváhať, aby ste začali svoju prácu s vozidlovým nárazníkom. Len začnite svoju prácu s akumulátorovým nárazníkom bez akéhokoľvek váhania!
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Nákupné centrum Animal Mini Battery Bumper Car

Opis obchodného balenia Animal Mini Battery Bumper Car:

Detská batéria na batoľatý automobil je skvelý zážitok pre deti, aby sa naučili jazdiť, vychutnať si skúsenosti s riadením autobatérie. Je to dobrý herný automat pre deti v zábavnom parku, hernom centre, nákupnom stredisku, supermarkete atď.
Môžu pracovať na každom rovnom poschodí. A nepotrebujú žiadnu špeciálnu podlahu. Mincovitý automobilový nárazník je ľahko ovládateľný a ovládateľný.
Deti staršie ako 4 roky môžu samy hrať auto batérie. Budú mať veľkú zábavu s nárazníkom, hudbou a svietiacimi LED svetlami na nárazníku. Batériový nárazník je báječný obchod s malými investíciami a obrovským ziskom. Nesmiete zaváhať, aby ste začali svoju prácu s vozidlovým nárazníkom.
Len začnite svoju prácu s akumulátorovým nárazníkom bez akéhokoľvek váhania!

mini nárazník

Ako hrať:
1. deti sedia na sedadle
2. diaľkové ovládanie na spustenie hry
3. používajte volant na otočenie doľava alebo doprava
4. obľúbená hudba sa automaticky prehráva;
5. Deti sa cítia pohodlne a užívajú si pocit jazdy.

Zdieľať obrázok od našich zákazníkov:

mini nárazník

1. Rozmer : 106 * 70 * 70 cm

2. Doba nabíjania: 5H

3.Pracovná doba: 4H

4.Voltage : 12V

5.Power : 40W

6.Váha : 35kg

7.Materiál : fúkanie + kov

8. Začnite diaľkovým ovládačom

Hot Tags: nákupné centrum mini batérie nárazník auto, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like