UFO dodgem okrúhle tvar jazdy hra

UFO dodgem okrúhle tvar jazdy hra

UFO dodgem kolo tvar jazda hra Ako vedúci výrobca automobilov Bumper v Číne, Guangzhou Huaqin ihrisko vybavenie Co je dnes vedúci inovátor a najspoľahlivejší zdroj pre najlepšie Bumper Cars v zábavnej jazdy svet. Huaqin značky Bumper Cars sú v 5 základných farbách, žltá, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

UFO dodgem guľatý tvar jazdy hru


Ako vedúci výrobca Bumper Cars v Číne, Guangzhou Huaqin Playground Equipment Co je dnes popredným inovátorom a najspoľahlivejším zdrojom pre najlepšie Bumper Cars vo svete zábavy.

Huaqin Branding Bumper Cars sú v 5 základných farbách, žlté, červené, modré a zelené, s jednokomorovými deťmi Bumper Car je skvelou atrakciou pre deti od 3 do 18 rokov, typicky odporúčané pre dospievajúcich jazdcov alebo dospelých. Keďže je autosedačka väčším priestorom, deti sa môžu spojiť s dospelými a zdieľať zábavu - môžu sa tešiť všetkým .

Napájané nabíjateľnými batériami a bezkartáčovými elektrickými motormi, všetky naše vozidlá s nárazníkmi obsahujú digitálny časovač, ktorý reguluje funkcie jazdy - ako je rýchlosť, doba prehrávania, zvukové efekty a hudba - s cieľom zlepšiť herné zážitky a zvýšiť zábavu.

Detská vesmírna loď Bumper Cars je ovládaná ľahko ovládateľnými joystickmi. Sú navrhnuté tak, aby fungovali vo vnútorných alebo vonkajších priestoroch na akomkoľvek hladkom povrchu, ako je betón, asfalt, drevo a dokonca aj ľad!

Guangzhou Huaqin Co môže poskytnúť plnú podporu dizajnu a konštrukcie pre trate, tematické prostredie, rekvizity a príslušenstvo, ktoré maximalizujú atraktivitu vašej oblasti Bumper Car a ziskovosť vašej investície.


Hot Tags: ufo dodgem kolo tvar jazda hra, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like