Batéria: návod na použitie

- Oct 27, 2017-

1. Bezpečnostné upozornenie:Pls udržiavať batériu z tepla alebo požiaru. Nie je dovolené byť vystavený na slnku za dlhoročný.

 

2. Program Outlook kontroluje: Ak batériu shell je rozbité alebo unikli tekutinou, pls zmena batérie pri once.the kvapaliny je kyselina, takže ak pokožku alebo odev sú zafarbené tejto kvapaliny, pls umyť čistou vodou.

 

3. Doba nabíjania:S cieľom udržať dlhodobé využitie batérie, musí byť prvá čas nabíjania12hodín. Druhá doba nabíjania je 8-10hours. Pripomenutie: Pls skontrolujte, napájania zariadenia je odrezaná pred nabíjaním.

 

4. Nabíjanie signálu: Po pripojení nabíjaèky wih nabíjací konektor, oboch svetiel bude sčervená. Po dokončení nabíjania je 1 zelenú. Ak po 10 hodín nabíjania, svetlo stále nie je obracia zelená alebo batéria sa príliš zohrieva, pls odpojte nabíjací kábel okamžite a kontaktujte nás. Je zakázané znova nabiť batériu, ak uvedená situácia nastala. Ak neexistuje žiadna 2 červené svetla počas nabíjania, pls skontrolujte poistku trubice je rozbité, alebo nie.

 

5.Výmena batérie:Prosím, vyberte akumulátor, ktorý je vhodné kapacity a rovnaké špecifikácie. Prvý krok, znížiť silu, potom otvorte Skriňa akumulátora. Prosím, aby sa červená bodka line a blue dot linky, ktoré je pripojené k akumulátoru. Červená čiara znamená kladný pól, modrá jeden znamená záporný pól. potom vyberte batériu. Počas inštalácie batérií, uistite sa, že červená čiara pripojte k červenou bodkou na batériu, Čierna čiara pripojiť k modrej bodky na battery.pls použitie červenú čiaru a spojiť dve batérie. Jednej strane červenej čiary, pls pripojiť modrá bodka na batérie, na druhej strane červené línie, pls pripojte k červenou bodkou na batériu. Po dokončení batérie výmena Skontrolujte, spojovacie čiary je správne, alebo nie. Ak je všetko ok, potom zamknúť batériová skrinka naskrutkujte všetky kovové pásky.