Aká je konkurenčná výhoda chôdze robota oproti iným produktom zábavných parkov?

- Oct 17, 2019-

  V dnešnej dobe, s čoraz prosperujúcejším odvetvím zábavných zariadení a nekonečne sa objavujú rôzne nové zábavné produkty. Toľko majiteľov zábavných parkov sa môže čudovať Aká je konkurenčná výhoda chôdze robota oproti iným produktom zábavných parkov? Tu sú štyri dôvody :


微信图片_20191017162239


Po prvé, v súlade s vývojovým trendom doby a trhu.

  S príchodom éry umelej inteligencie sa roboty stali horúcou témou. Filmy série Marvel v USA sú zároveň populárne u väčšiny ľudí. Úlohu filmov Marvel nezaujímajú žiadne deti, dospelí alebo iní ľudia zo všetkých spoločenských vrstiev. Napríklad železný muž, pavúk a tak ďalej. A pretože mnoho ľudí je fanúšikmi Marvelu , veľa produktov zo série Marvel sa dobre predáva . Hovoríme tomu kultúrny branding efekt.

Nielen to, pôvodná myšlienka dizajnu nášho robotického produktu Walking pochádza z filmu iron man, ktorý vytvorí niečo, čo sa nazýva kultúrna identita. Takže v porovnaní s inými produktmi zábavného parku väčšina spotrebiteľov preferuje chôdzu robota.


官网


Po druhé, je vhodný pre akékoľvek miesto, vhodné pre správu

1. Zábavný kráčajúci robot sa dá hrať v rezidenčnom parku, na námestí, v turistickej atrakcii, v zábavnom parku, v hernom centre, v zábavnom parku v nákupnom stredisku, v hernom centre a pod. Zábavný kráčajúci robot je napájaný z batérie, čo nie je ako nárazníkové vozidlo typu sky-net alebo floor-net, nepotrebujú ďalšie investície do špeciálneho zábavného priestoru s výnimkou nájomného, ktorý vám môže ušetriť peniaze a ušetriť čas. Tam, kde sú deti, existujú trhy.


5


2. Funkcia nastavenia pozadia

图片

Stroj je vybavený obrazovkou LCD displeja 12864, na ktorej je možné zobraziť hrací čas, výkon, číslo a rýchlosť stroja a má funkciu nastavenia pozadia. Na prvý pohľad, s auditom, nastavte hodnotu mincí, čas, bežný účet, pohodlnejšie pre vašu správu.微信图片_20180808133007

 


Po tretie, hráčska skúsenosť

Je to hlavný prielom v dizajne zábavných produktov. Charakteristické modelovanie ľudského tela, protikolízny dizajn, simulovaný dizajn robota Iron man. Takže keď ľudia sedia na chodiacom robote, zdá sa, že sa stávajú neporaziteľným hrdinom so super magickou silou a potom cítia šťastie, vzrušujúce a zábavné. Nielen to, má plynulý pohybový efekt a hráči sú nadšení, pretože je dosť vysoká.


V neposlednom rade je kráčací robot Huaqin nadradený ostatným.

1. Nabíjačka: Používame nabíjačku z hliníkovej zliatiny s certifikátom CE, ktorá je bezpečná bez rizika spálenia a po úplnom nabití sa nabíjačka prestane automaticky nabíjať, aby sa chránila a udržala životnosť batérie. Ostatné plastové nabíjačky VS sú náchylné k požiaru, ak je pod vysokým napätím.


图片


2. Joystick: Používame 360-stupňový joystick s funkciou efektu generovania streľby a kanonického zvuku, ktorý sa ľahko ovláda a vytvára bojovú atmosféru.

VS ostatní ľahko zlomiť. Domáce joysticky BEZ zvukovej funkcie.


图片


3. Motorové koleso: Náš chôdzny robot poskytol elektrické motorové koleso s kefou 230 W s certifikátom CE, dobrý jazdný účinok a dlhú životnosť. VS others Lacný a nekvalitný domáci motor BEZ CE certifikátu.

图片

V súlade s tým zvážte pre majiteľov zábavných parkov trh, správu alebo čas. Predpokladá sa, že Walking robot stratil konkurenčné výhody oproti iným produktom zábavných parkov.