Huaqin Lebar X

Huaqin Lebar X

Huaqin Lebar X Je to novo navrhnuté turistické auto. Nie je obmedzený na vek. Ak chcete brzdiť, jednoducho stlačte stĺpik diaľkového ovládania a ľahko ho prevádzkujte. To sa môže otáčať v kruhu, s honks.Passengers môžu pohybovať sem a tam rein. Šťastné auto môže nielen bežať, ale aj otáčať v ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huaqin Lebar X

Je to novo navrhnuté turistické auto. Nie je obmedzený na vek. Ak chcete brzdiť, jednoducho stlačte stĺpik diaľkového ovládania a ľahko ho prevádzkujte. To sa môže otáčať v kruhu, s honks.Passengers môžu pohybovať sem a tam rein. Šťastné auto môže nielen bežať, ale aj otáčať sa v zemi, sedieť na tom môže pomôcť vycvičenie cestujúcich rovnováhu, zaujímavé a vzrušujúce.


FAQ
1. čo sa týka dodávky, platby (obchodný termín) a zásielky?

Obchodné podmienky: akceptujeme: EXW, alebo FOB, CIF po mori v genrácii. V prípade potreby od dverí k dverám, prosíme, pošlite nám podrobnú adresu, skontaktujeme sa s našim prepravcom.

V prípade, že produkty sú menšie, budú použité DHL, UPS, FedEx. Cena sa určuje podľa hmotnosti a vzdialenosti. Kliknite tu (DHL, UPS, FedEx) a pozrite sa na posledný cenník.

2. čo o inštalácii?

Ponúkame vám hotový tovar a návod na použitie s tovarom, ak máte nejaké otázky, môžete sa s nami obrátiť.


3.Naša krajina (alebo mesto), je naše ihrisko s našimi prvkami?

Poskytujeme produkty zákazníkom po celom svete a doteraz existujú zákazníci z viac ako sto krajín, ktorí s nami spolupracujú. ak potrebujete podrobnejšie informácie, kontaktujte nás.

Vitajte na požiadanie!


Hot Tags: huaqin lebar x, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like