2017 & 2018 predaj šampión v zábavnom centre - Iron Man v Indii

- Jun 23, 2018-

2017 & 2018 Predaj šampióna v zábavnom centre - Železný muž v IndiiIron Man je hrdina vo filme. Dnes existuje také zariadenie , ktoré je založené na Iron Man imitujúcom jazdecké vybavenie.

16405508885424127.jpg

Toto zariadenie je nezávisle vyvinuté spoločnosťou Guangzhou Huaqin Amusement Equipment Co., Ltd. od roku 2016. Je nazvané Iron Man robot walking Equipment. Používa sa na rekreačné komerčné účely. Zákazníci si môžu vybrať prevádzku na veľkom mieste, vrátane nákupných centier, parkov a plazov. , Komunita atď., Aby turistom poskytli zábavu na koni a umožnili hráčom relaxovať svoj voľný čas.


Obraz Huaqin Iron Man je vysoký úchytmi sa priatelia cítiť zvedavý a tajomný. Taktiež pridal brilantné osvetlenie, aby bolo miesto luxusnejšie a stimulovalo dopravu a spotrebu miesta konania.

Aj keď Iron Man vyzerá vysoko, deti môžu sedieť a nosiť bezpečnostné pásy a byť bezpečnejší. Tu je video o činnosti Iron Man v nákupnom stredisku v Indii s trojročným dieťaťom.

Roztomilé dieťa, spolu s mohutným Železným mužom, kráčali v obchodaku a priťahovali každého. Teraz sa klient pozerá na druhé miesto konania. Ak máte aj vhodné miesto, potom len požiadajte!