2019 IAAPA Ázijské Shanghai Expo Úvod

- Jun 24, 2019-

Rekordný IAAPA Expo Asia 2019 v Šanghaji

IAAPA Expo Ázia, predtým Ázijská atrakcia Expo je veľká výstava a konferencia pre atrakcie priemyslu v Ázii. Každý rok sa na ňom zúčastňuje mnoho návštevníkov, aby vyvinuli a kúpili nové atrakcie pre svoj zábavný park, zábavný biznis a aby videli nové príchodové zábavné produkty v priemysle.

 

IAAPA hostí každoročne tri medzinárodné obchodné výstavy, Expo Ázijských atrakcií v júni, Expo európskych atrakcií v septembri a Expo veľtrhu atrakcií IAAPA v novembri. Jediná obchodná výstava a konferencia v regióne Ázia-Pacifik - 2019 IAAPA Asia Expo sa bude konať v Šanghaji Nové medzinárodné výstavné centrum 11. - 14. júna 2019.

上海1

SHANGHAI, Čína - Spojenia, znalosti priemyslu, a možnosti nákupu, ktoré môže poskytnúť len IAAPA, to všetko prišlo v priebehu IAAPA Expo Asia 2019 v Šanghaji.

 

IAAPA Expo Asia 2019 (predtým Ázijské atrakcie Expo) predstavoval najväčší obchodný veľtrh v 21-ročnej histórii Expo, pretože 429 spoločností z celého sveta predstavilo v Šanghaji inovatívne nové produkty a služby v 13 302 čistých metroch štvorcových (34 500 m2). Nové medzinárodné výstavisko Expo Center.

 

429 spoločností predstavilo nové a inovatívne produkty a služby v 13 302 netto štvorcových metroch (34 500 brutto metrov štvorcových) priestoru na veľtrhu.

 

Ukazuje pokračujúci rast a silu priemyslu atrakcií v celej Ázii a ďalších regiónoch sveta - predbežné odhady ukazujú, 11.400 profesionálov priemyslu z 80 krajín, vrátane 8 100 kvalifikovaných kupujúcich zúčastnilo IAAPA Expo Ázie. Celkový počet záujemcov o účasť predstavuje 25 percentný nárast oproti minuloročnej výstave Expo v Hong Kongu.


IAAPA je rôznorodá a dynamická komunita profesionálov globálnych atrakcií. IAAPA ako najväčšia medzinárodná obchodná asociácia pre trvalo umiestnené atrakcie zjednocuje atrakcie, spája ľudí, aby sa spoločne učili a rástli, a snaží sa presadzovať najvyššie profesionálne štandardy pre dokonalosť a bezpečnosť na celom svete.