Zábavná batéria Vesmírna loď jazdy autom od rôznych klientov

- Jun 22, 2018-

Zábavná batéria vesmírnej lode jazdiť auto od rôznych klientov

Toto vybavenie je mojej najnovšej vlastnej rozvíjajúcej sa nárazovej techniky pre zábavné autá - vesmírna loď, navrhnutá s tematikou vesmíru, je veľmi populárna jazda.

Celá sada zariadení je vyrobená z materiálu zo sklolaminátu a hardvéru. Jeho nádherná podoba a jemná vizuálna skúsenosť môžu prilákať malé deti. Beh s príjemnou hudbou, jazda je zábavnejšia pre hráčov.

Po 14 rokoch tvrdej práce stabilizuje zábavné vybavenie Huaqin. Súčasný nezávislý výskumný a vývojový tím sa neustále rozvíjal. Kozmická loď nárazníka automobilovej série zahŕňa vesmírne lode I-generácie nárazník, vesmírnej lode II-generácie nárazník áut a vesmírnej lodi radu nárazníky pre deti a iné verzie.

space ship 1 130.jpg

vesmírne lode generácie nárazníka

Nárazník používa extrémne remeselné spracovanie prírodného kaučuku proti kolízii s protišmykovým, protišmykovým, tlmiacim nárazom, odolnosťou proti korózii a ďalšími vlastnosťami, používanie atmosférických žiarových dverí je životnosť až 100 000 hodín, v niektorých verziách aj vybavené laserovým bojovým systémom, využite možnosť Bez námahy, čo vám umožní robiť všetko, čo sa vám páči. Inteligentné ovládanie svetlometov, jednoduché vytvorenie vesmírnej atmosféry a vybavené šokujúcim dynamickým zvukovým systémom, simulačné prostredie je realistickejší.

684436016669852800.jpg

vesmírna loď II-generácia nárazníky (detská verzia)

Jeho štýl je uvítaný trhom a obľúbený hráčmi. Vďaka spätnej väzbe od zákazníkov, ktorí vytvárajú dobrovoľne navrhnuté high-end herné centrum , prevádzkové plány a propagáciu našej vesmírnej lode.

IMG_4098.JPG

Výrobok so zaručenou kvalitou je produkt, ktorý chcete.

Spoločnosť s garantovaným popredajným servisom je spoločnosť, ktorú chcete.

Vitajte na požiadanie!