Je zábavné zábavné auto bezpečné?

- Nov 14, 2019-

S prudkým rozvojom zábavného priemyslu existuje mnoho druhov zábavných položiek, ako napr   detský motocykel ,   nárazník , kolotoč atď.


V súčasnej dobe sa zábavné šťastné auto stáva čoraz obľúbenejším, pretože ich jedinečný dizajn a môžu priniesť vysoké príjmy. A stále viac a viac bežcov zábavného parku začína kupovať zábavné šťastné auto, aby získali viac zisku pre svoje zábavné podnikanie.

 

Ako profesionálny bežca zábavného parku, ako ste vy, pri začatí nového zábavného programu, na čo by ste sa mali zamerať najviac?

Myslíme si, že bezpečnostný systém je prvý dôležitý faktor, ktorému by ste mali venovať väčšiu pozornosť.

Existuje väčšia otázka pre väčšinu bežcov lunaparkov - Je zábavné šťastné auto bezpečné?

Ako dodávateľ profesionálnych zábavných strojov v Číne už 16 rokov,   Guangzhou Huaqin Analýza spoločnosti odpoveď pre vás!

 

(1) Bezpečnostný pás

Pokiaľ ide o bezpečnostný pás, ľudia prídu s bezpečnostným pásom na aute. V skutočnosti sa bezpečnostný pás široko používa pre zábavné predmety, najmä pre zábavné autá.

Vieme, že zábavné šťastné auto je jedným z typov otočného vozidla a pri hraní sa môže otáčať o 360 stupňov. Preto by mal byť vybavený bezpečnostným pásom, aby mohol chrániť hráčov.

(2) Radarové senzory

Čo je radarový senzor zábavného automobilu?

Ak zábavné vozidlo šťastie narazí na prekážku s 1 metrom, môžu radarové senzory detekovať prekážku a pomôcť zastaviť celý stroj ako brzdu, čo môže zabrániť celému stroju v zasiahnutí a chrániť hráčov.

Huaqin zábavné šťastné auto má 10 senzorov radar pre detekciu prekážok pomoc.
 le bar car sensor ladar

 

 

 

(3) A zábavné šťastné vozidlo Huaqin úplne vybavené 20 kusmi ložiska na ľavej a pravej strane 2 veľkých kolies, aby sa stroj neustále pohyboval rovnobežne . Nie je ľahké vyhodiť zábavné auto, keď ich hráči hrajú v zábavnom parku. 2 big wheels happy swingcar


 

(4) Jedným slovom by úplný bezpečnostný systém mal zahŕňať bezpečnostný pás , radarové snímače a primeranú štruktúru celého stroja. Takže keď si kúpite šťastné auto, mali by ste zistiť, či produkt spĺňa všetky tieto podmienky.

 

Takže z toho, čo sme už spomenuli, máte predstavu, či je zábavné šťastné auto bezpečné alebo nie?

 

Vďaka za prečítanie !

Ak chcete získať viac podrobností o zábavnom autom, kliknite sem Spoločnosť Guangzhou Huaqin Zábavné vybavenie . Vitajte, kontaktujte nás teraz!