Sú zábavné roboty na chodenie bezpečné?

- Sep 03, 2019-

S prudkým rozvojom zábavného priemyslu existuje mnoho druhov zábavných predmetov, ako napríklad detský motocykel , nárazník , karusel atď.

 

V dnešnej dobe sa zábavné chodiace roboty stávajú čoraz obľúbenejšími, pretože ich jedinečný model je atraktívny a môže priniesť vysoké príjmy.

Čoraz viac bežcov zábavného parku začína kupovať zábavný robot na chodenie, aby získali viac zisku pre svoju zábavnú činnosť.

钢铁侠10

Ako profesionálny bežca zábavného parku, ako ste vy, na čo by ste sa mali zamerať, keď začnete s novou zábavnou položkou?

 

Myslíme si, že bezpečnostný systém je prvá vec, ktorej budete venovať väčšiu pozornosť.

Existuje väčšia otázka pre väčšinu bežcov lunaparkov - Je zábavný robot v bezpečí?

 

Ako dodávateľ profesionálnych zábavných strojov v Číne už 16 rokov , spoločnosť Guangzhou Huaqin , vám odpovie na analýzu takto:

 

(1) Bezpečnostný pás

Pokiaľ ide o bezpečnostný pás, ľudia prídu s bezpečnostným pásom na aute. Bezpečnostný pás sa bežne používa pre zábavné predmety, najmä pre zábavných robotov.

Vieme, že zábavný chôdzový robot je jedným typom humanoidného stroja. Keď hráči prídu na sedadlo, mali by byť vybavené bezpečnostným pásom, aby chránili hráčov.

 

(2) Radarové senzory

Čo je to radarový senzor zábavného chôdze robota?

Keď sa zábavný kráčajúci robot stretne s prekážkou s 1 metrom, môžu radarové senzory detekovať prekážku a pomôcť zastaviť celý stroj ako brzdnú asistenciu, ktorá môže zabrániť celému stroju v zasiahnutí a chrániť hráčov.

 

 

(3) Spodná časť je ťažšia ako horná časť

Z obrázku je spodná časť pentagram a je vyrobená z batérií, motorového kolesa, základnej dosky atď. Niektoré časti sú sústredené na spodných častiach tak, že spodná časť je ťažšia ako horná časť tela zábavného chôdze, nie je to ľahké pre zábavu chôdze robot výpisu, keď hráči hrajú v zábavnom parku.

 

Jedným slovom, úplný bezpečnostný systém by mal obsahovať bezpečnostný pás, radarové senzory a primeranú štruktúru tela.

钢铁侠-

Takže z toho, čo už bolo spomenuté, dostanete odpoveď na otázku, či sú zábavné chodiace roboty bezpečné alebo nie?

 

Vďaka za prečítanie !

Ak chcete získať viac podrobností o zábavnom chôdzi robota, vitajte, kontaktujte nás teraz!