Sú vozidlá Dodgems (s batériou ovládané nárazníky) bezpečné?

- Jul 22, 2019-

Dodgems , nazývané aj nárazníkové vozidlá poháňané batériou, sú jedným z najobľúbenejších rekreačných prvkov v zábavnom parku. Väčšina hráčov si pri hraní tvárou v tvár hrajú dodgemy, ktoré hráčom poskytujú dobrý relaxačný zážitok.

太空飞船5

Sú dodgemy bezpečné, keď ich hráči hrajú v zábavnom parku alebo zábavnom centre? To je kľúčová otázka, ktorú by mnohí bežci zábavných parkov chceli získať správnu odpoveď.

Teraz vám ukážeme odpovede:

 

Po prvé, pre dodgemy, ich rýchlosť nie je taká rýchla ako skutočné vozidlo. Ich rýchlosť môže byť nastavená od pomalého k rýchlemu. Najčastejšie sú rýchlosti dodgémov okolo 5 km / h alebo pomalšie, čo deti a dospelí ľahko ovládajú. ,

 

Po druhé, dodgemy sú obvykle vybavené bezpečnostnými pásmi. V denných dňoch sa bezpečnostný pás bežne používa na ochranu automobilov. V súčasnosti sa bezpečnostné pásy používajú aj na zábavné automaty, najmä na dodgemy. Keď hrajú dodgemy, majú hráči zapnúť bezpečnostný pás, aby sa chránili. Okrem toho sú niektoré dodgemy nainštalované s núdzovými tlačidlami. Ak dôjde k akejkoľvek mimoriadnej nehode, keď hráči hrajú na dodgemy, môžu hráči stlačením núdzových tlačidiel ich okamžite zastaviť, čo môže zabrániť efektívnemu výskytu nehody.

 

Nakoniec, dodgemy by sa mali hrať správnym spôsobom. Väčšina výrobcov, ako je napríklad spoločnosť Huaqin Equipment Company , by kupujúcim kupujúcim dodgems povedala, ako majú hrať na dodgemy a vykonávať údržbu pre dodgemy, vďaka čomu sa bezpečne používajú.

 

 

Takže teraz viete, či sú dodgemy bezpečné alebo nie, keď ich hráči hrajú pre zábavu?

Vďaka za prečítanie !

Ak chcete získať viac zábavných znalostí o dodgémoch, kliknite na Aktuálne zábavné znalosti alebo kontaktujte našu službu online.