Môže batéria ovládané nárazník auto hrať v mieste bez plota?

- Jul 18, 2019-

Bumper auto nárazník auto je najobľúbenejší zábavný stroj, bez ohľadu na to, ktorý zábavný park idete, uvidíte špeciálne hracie plochy batérie nárazníka auta.

太空飞船儿童版

S rozvojom zábavného priemyslu, tam sú rôzne batérie na nárazník auta v zábavnom trhu. Rôzne batérie na nárazník auta s rôznymi veľkosťami, funkciami a atraktívne modely, ktoré vedú, že hráči by chceli hrať batérie nárazník auto na rôznych miestach, ako sú obchodné námestie, námestie alebo ulice, kde nie je žiadny plot.

 

Takže stále viac a viac zábavných park bežcov bude mať otázku - Môže batéria ovládané nárazník auto hrať v mieste bez plota?

 

Poznáte odpoveď, poďme vám ukázať odpoveď!


Normálne by mali byť oblasti použitia batérií ovládaných nárazníkovým vozidlom s plotom.

Vezmite si horúci predmet - napr. Nafukovacie akumulátorové nárazníkové auto, napr. Nie je žiadna brzda na nafukovacom batérii poháňanom nárazníkovým vozidlom a je ľahké ich voľne otáčať, čo bude mať za následok zasiahnutie ľudí. ,

太空飞船儿童版-四色_conew1

 

Avšak, tam sú niektoré batérie nárazník auta, ktoré možno hrať v mieste bez oplotenia.Tak ako deti-dospelí gumové batérie prevádzkované nárazník auto (obrázok je nasledujúci), tam je nožná brzda a je ľahké ovládať smer jazdy tak, že možno hrať na mieste bez oplotenia.

remote-control-bumper-car-baterry-car-for55556846935

Väčšinou sa jedná o akumulátorové nárazníkové auto, preto sa odporúča, aby sa hrali v ares s plotom, aby sa zabránilo nárazu.

Ďakujeme za vaše čítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné znalosti !