Môžem si kúpiť akumulátorové auto bez batérií?

- Jul 16, 2019-

Mnohí bežci zábavného parku chcú kúpiť batériou ovládané nárazníkové auto pre svoj zábavný park.

 

Takže môžu bežci zábavného parku kúpiť akumulátorový nárazník bez batérií ? 太空飞船2代成人版-1 Normálne, výrobcovia zábavných strojov vyrábať a predávať batérie nárazník auto s batériami.Avšak, niekedy len málo kupujúci chcú kúpiť batérie na nárazník auta bez batérií, pretože dovozné predpisy o zákaze batérie alebo nákup miestnych batérií.

 

Ako profesionálny výrobca zábavných zariadení , nenavrhujeme kupujúcemu, aby kupoval akumulátorové nárazníkové auto bez batérií, pretože výrobcovia zábavných strojov vyrábajú akumulátorové nárazníkové vozidlo na základe primeraného parametra batérie a veľkosti. Batérie, je ťažké nájsť správnu veľkosť batérie a je pre nich ľahké poškodiť nárazník auta pri inštalácii batérií nesprávnym spôsobom.

 

Aby sme nenavrhli majiteľov zábavných parkov, aby kupovali nárazníkové auto bez batérií.

 

Ale v kúpeľnom prípade, môžu majitelia zábavného parku kúpiť batérie prevádzkované nárazník auto pre ich business.The špeciálnym prípadom je, že colné zakázať dovoz zábavný stroj s batériami, ako je colná zvyky Indonézie, zakazujúce dovoz zábavný stroj s batériami.

 

Zo všetkého, čo bolo spomenuté predovšetkým, viete, či je možné, aby si bežci z nákupného centra mohli kúpiť akumulátorový nárazník bez batérií?

 

Ďakujeme za vaše čítanie!

Máte záujem o viac zábavných znalostí? Ak je to potrebné, kliknite na Zábavné znalosti .