Môžem dostať svoje logo na nárazníkové vozidlo ovládané batériou?

- Aug 02, 2019-

S rozvojom zábavného priemyslu a potrieb zábavného trhu by čoraz viac ľudí chcelo investovať do zábavného priemyslu.

太空飞船儿童版  

Niektorí šikovní obchodní muži vyvinuli svoje zábavné podnikanie dobre, niekedy potrebujú ODM alebo OEM službu na výrobu špeciálnych zábavných strojov pre podnikanie.

Pre niektorých bežcov zábavného parku musia na svoje zábavné zariadenie vložiť nejaké logá, aby si vytvorili značku.

Takže pre bežcov zábavných parkov a distribútorov zábavných zariadení budú mať otázku - Môžem dostať svoje logo na nárazníkové vozidlo napájané z batérie?

 

Za normálnych okolností možno logo umiestniť na nárazníkové vozidlo poháňané batériou. Väčšina výrobcov zábavných zariadení to môže urobiť pre kupujúcich.

Ako profesionálny výrobca zábavných zariadení vám môžeme ukázať 2 typy loga:

 

1. Logo nálepky

Je to najjednoduchšie logo pre zábavné zariadenie, na jeho výrobu stačí jednoduchý postup, ktorý vyžaduje nízke náklady.

 

2.Screen tlač logo

Moderná technológia sieťovej tlače používa fotosenzitívny materiál na výrobu dosky pre sieťovú tlač pomocou fotografickej litografie (takže otvor na obrazovke grafickej časti na doske pre sieťotlač je priechodným otvorom a sieťový otvor neobrazovej časti je blokovaný). .). Počas tlače sa tlačiarenská farba prenáša na substrát cez sito grafickej časti vytláčaním stierky, aby sa vytvorila rovnaká grafika ako originál.

 

Logo sieťotlače vyžaduje nejaký komplikovaný výrobný postup, takže si vyžaduje viac nákladov ako poplatok za logo s nálepkou.

Logo vlastníka väčšinou majiteľov zábavných parkov alebo distribútorov zábavných zariadení môže umiestniť na nárazníkové vozidlo napájané z batérie.

Ďakujeme za vaše prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné vedomosti.