Projekt pre detské ihrisko v Dalian, provincia Liaoning

- Jun 14, 2018-

Projekt detských ihrísk v Daliane, provincia Liaoning, je vybavenie detských ihrísk zakúpené od zábavy Huaqin, vrátane množstva plazmových robotov, viacerých motocyklov zábavných princov a viacnásobného hudobného lebarského vozidla a ďalšieho vybavenia.

140b1.jpg

V deň otvorenia parku sa naša Hua Qin Iron Man stala jasným miestom. Jeho vysoký a mohutný obraz a vybavené špičkovými prvkami vyťahuje veľa ľudí, aby zastavili a sledovali.

Áno, štvorcové chodiace roboty Iron Man je jedným z hlavných produktov a nezávisle vyvinutý našou spoločnosťou v roku 2016. Jeho vysoký obraz, zjednodušený dizajn a množstvo špičkových prvkov, ktoré sa objavili na trhu, sa objavili v rôznych štvorcoch, zábavných parkoch, a scénických miest v krajine.

140b2.jpg

Náš štvorcový robot nielenže berie do úvahy vizuálne efekty a hrateľnosť zákazníkov v dizajne, ale tiež prijíma vnútorný dizajn produktu vrátane prijatia rôznych doplnkov a opakovane testuje, aby zabezpečil, že stroj bude vždy dostupný.

V dnešnej dobe sme nezabudli na ochranu životného prostredia kvôli rozvoju. Z tohto dôvodu naša spoločnosť aktívne reaguje na volanie krajiny. Pri vývoji a dizajne akéhokoľvek produktu zábavného zariadenia berieme do úvahy ochranu životného prostredia. Nielen, že všetky výrobky používajú materiály šetrné k životnému prostrediu, V návrhu je tiež odstránenie odpadu, odstránenie nadbytočných vecí.

Dokonalá popredajná služba je dôležitou súčasťou dlhodobého riadenia spoločnosti. Z tohto dôvodu máme perfektnú pohotovostnú službu, pretože sme vždy sledovať produkt je predpokladom, služba je naša pozornosť, nechať Každý zákazník, ktorý nás podporuje, cíti, že stojí za to.

Viac informácií nás opýtajte!