DEAL 2020 Výstava zábavy a zábavy v Dubaji

- Nov 22, 2019-


Dubaj DEAL 2020: Profil vystavovateľov

Svoje produkty a koncepty predstavia hlavné medzinárodné spoločnosti v oblasti zábavy, atrakcií a zábavy . Viac ako 35 produktových kategórií v segmentoch Zábavný, Zábavný a Zábavný priemysel s výrobcami, distribútormi, médiami a poskytovateľmi služieb bude vystavovať popredné Zábavné asociácie z celého sveta. K návštevníkom patria Výrobcovia jázd, vstupné systémy, zábavné a zábavné výrobky atď.


PREČO SA OBCHODUJETE?

图片


Takže ak ste spojení s cieľmi rodinnej zábavy, tematickými parkmi, vodnými parkami, zábavnými centrami, detskými ihriskami a ďalšími zábavnými odvetviami, mali by ste sa zúčastniť výstavy zábavného a zábavného priemyslu v Dubaji 2020 (DEAL) 2020.

Návštevníci tohto podujatia môžu očakávať haly plné inovatívnych priemyselných produktov - myslieť na virtuálnu realitu, 9D parkové jazdy a 12D kino - a služby od popredných svetových výrobcov. Teraz vo svojom 26. roku spoločnosť DEAL zahŕňa aj zábavného operátora a franšízovú prehliadku (AOFS), ktorá zásobuje rastúcu franchisingovú a licenčnú stránku zábavného a zábavného priemyslu.


V neposlednom rade naša spoločnosť, Guangzhou Hua Qin Amusement Equipment Co., Ltd., pripravila pre DEAL 2020 hlavné produkty: nárazníkové vozidlo pre vesmírnu loď, šťastné auto, najnovší motocykel Harli, robot pre chodcov so železnou chôdzou a vozidlo s láskavým dovolením pre deti atď.


Tieto výrobky sú navrhnuté a vyvinuté naším oddelením profesionálneho rozvoja, vzhľadu atraktívneho, pre vaše miesto, aby priniesli inú atmosféru, skutočnú ziskovosť.


图片


Informácie o našom stánku sú nasledujúce:

图片


VENUE: DUBAI WORLD OBCHODNÉ CENTRUM, Spojené arabské emiráty

ČAS: FEB, 27. marca, 1

Haly 1, 2, 3 a Zabeel 3

BOOTH NO: 1-A39

Tešíme sa na Vašu návštevu. Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás!