Elektrický nárazník automobil VS batérie nárazník

- Jun 22, 2018-

Nárazníky sú akési zábavné jazdy. V súčasnosti sa bežné typy nárazníkov môžu rozdeliť na nárazníky typu mriežky a vozidlá typu nárazníka podľa rôznych režimov napájania.

Mriežkové nárazníky môžu byť rozdelené na vozidlá s nárazníkom a návesy typu Skynet v závislosti od smeru napájania. Mriežkové nárazníky sú konvenčné nárazníky, ktoré sa objavujú skôr.

微信图片_20180622172701.jpg

Pozemná mriežka typu nárazník je poháňaná spodnou časťou nárazníka. Zvyčajne sa môže prevádzkovať iba na špeciálnych vodivých doskách. Pri pohybe odoberá napájanie alebo elektrické signály z napájacej siete cez posuvnú skupinu kontaktov na spodku nárazníka.

Energetické signály pre sieťovú verziu alebo elektrické signály sú pripojené cez stĺp k napájacej sieti nad stropom.

Hráči sú na koni a narazia. Je mimoriadne vzrušujúce, ale mriežkové nárazníky sú pre oblasť obmedzenejšie a investície sú oveľa viac , vrátane investícií do konštrukcie a vybavenia sú pomerne väčšie ako vozidlo s nápadným nárazníkom.

Najdôležitejšie je, že bezpečnostný problém mriežky typu nárazníka nie je ľahko vyriešiť a je náchylný k nehodám.


Hua Qin kozmická loď radu generácie nárazníka

S rýchlym pokrokom v technológii batérií sa široko používa automobilový nárazník . Guangzhou Huaqin Zábavné vybavenie Co, Ltd (skratka: Huaqin Zábava), vyrobili vzduch-vankúš nárazník áut.


Vlastnosti batériových nárazníkov nevyžadujú špeciálnu konfiguráciu lokality, ak je možné použiť plnú elektrickú energiu, čo výrazne šetrí náklady na miesto, čo je viac, môžete priamo pôsobiť na námestí, v komunite, v atrakciách a na iných priestranných miestach na hranie, mobilitu je veľmi široká.

Vnútorné a vonkajšie prostredie je akceptované v normálnej hladkej podlahe

微信图片_20180622172720.jpg微信图片_20180622172714.jpg


V súčasnej dobe sú nafukovacie nárazníky predstavujú nový smer nárazníkov v celom zábavnom priemysle a postupne sa nahrádzajú vozidlá typu nárazník.

Viac informácií, prosím, informujte sa!