Spätná väzba Prince motocykla z Brisil

- Jan 17, 2018-

Náš princ motocykel, od výskumu a vývoja až po predaj na trhu s zábavnými zariadeniami, má viac ako 2 roky skúseností a stáva sa čoraz viac populárnym, spätná väzba od zákazníka je, že dospelí aj deti milujú jazdiť na našom princi moto na námestie / mall / park, vyzerajte veľmi cool.Let sa pozrieť na unikátne vlastnosti našich Prince motocykla.

550889979988809169.jpg

1. Návrh výrobku a materiály

Prince motocykel je originálny produkt našej spoločnosti, Guangzhou HuaQin, efektívne dizajn tela sa zdá veľmi pekný & módne. LED svetlá budú blikať a atraktívne, bude hrať hudbu a motocykel zvukový efekt, šokujúce publikum!

Phillips Hua Qin prispôsobený reproduktor prináša realistický zvuk a importovaný svetlý vodotesný LED svetelný panel je tak šokujúci pre divákov, pevne uchopte verejné oko.


2. Praktické zručnosti a hra

Otočte hlavný vypínač v hornej časti displeja a pomocou diaľkového ovládača aktivujte zariadenie. Pri importovanej rukoväti plynu z Taiwanu Hall, motocykel bude ísť dopredu, zatiaľ čo ťahá rukoväť v "Hum hum" hukot.

K dispozícii je tiež tlačidlo regulácie rýchlosti pod pravej rukoväti, brzdový systém používa elektronickú brzdu v bubnovej brzde. A vytiahnuť pravú rukoväť môže byť tiež píšťalka, hranie spôsobom je celkom pohodlné.


3. Zariadenie používa LCD displej LCD 12864LCD , môžete zobraziť zobrazenie času a napájania a zobrazenie hlasitosti.


4. Špecifikácie výrobku:

Veľkosť: 1400 * 500 * 620 mm

Maximálny výkon: 320 W, pracovné napätie: DC24V

Doba nabíjania: Poplatky po prvýkrát 12 hodín; bežný poplatok 8 hodín

Životnosť batérie: normálna doba prevádzky 5 hodín, doba prevádzky sa líši v dôsledku použitia rôznych spôsobov

Čistá hmotnosť: 60 kg, maximálna hmotnosť záťaže: 125 kg

Rýchlosť jazdy: rýchle 5 km / h; stredná rýchlosť 5 km / h; pomalé 3,6 km / h


Máme ďalšie štýly, detaily, prosím, kontaktujte nás!

initpintu_副本.jpg