HQ zábavný spoločnosť ošetrujúci veľtrh pre každé obdobie, musím

- Oct 23, 2017-

Ako popredný výrobca pobavenie jazdy v Guangzhou, Čína, Huaqin firiem si myslí, že predaj a služby sú najdôležitejšie získať zdravý vývoj. Každý rok spoločnosť Huaqin navštevuje viac ako 5 výstav po celom svete.

 

Po Singapur IAAP Ázie výstave v júni 2017, spoločnosť sa zúčastnila 2017 G & A veľtrhu sa konalo Zhongshan Expo Center v auguste. Začal od augusta 11, prehliadka trvala 3 dni. Guangzhou Huaqin ihrisko zariadenia spoločnosti vystavené rôzne 10 produktov, vrátane najnovšie návrhy, dospelých motocykle, obrnené vozidlá, šťastný auto 2. a 3. generácie, široko priťahuje oči domácich i zahraničných návštevníkov.

 

图片4.png 

Hua Qin zamestnancov podrobne opísané funkcie a funkcie jázd.

 

https://youtu.be/OwB5_S_G8uQ

https://youtu.be/u1pInHz85dE

https://youtu.be/P0dEWnL010Y

https://youtu.be/pZTWPK_mka0

 

Tieto produkty sú s ich vlastné charakteristiky. Napríklad obrnené vozidlo je vhodný pre malé deti, dospelých, motocykle pridané nové dopredu a dozadu funkcie, šťastný auto 2nd generation ponúkol laser boj funkcie; 3.generácie ponúkané swing sedadlá a svetlá sú veľmi žiarivé, najmä v noci.

图片6.png 

Po Zhongshan spravodlivej, Huaqin spoločnosť tiež navštevoval septembra Pazhou GTI Aisa Expo.

https://youtu.be/JZ0oeFWYYAo

Tentoraz sme spustili nárazníka auta a motocykla kombinácia motorový čln nárazníka auta, stala jedným z publika.

图片7.png 

Super vynikajúce vzory + kvalitné produkty a služby + viac ako 14 rokov skúseností v odbore a dobrej povesti, Huaqin predavač dostal dobrú spätnú väzbu od zákazníkov všetkých kútov sveta.

图片8.png 

Huaqin zábavný spoločnosť bude zúčastňovať India IAAPI výstava (Feb, 28-March2nd, 2018) a GTI v Guangzhou (marec 2018). Aké nové produkty budú zverejnené? Prinesie spoločnosť žiadne prekvapenia? Nech nás očakávajú spolu.