Ako nájdem dobrého zábavného chodiaceho robota v Číne?

- Aug 27, 2019-

Zábavný kráčací robot je jedným z najobľúbenejších zábavných predmetov na medzinárodnom trhu, pretože jeho model je pútavý a majiteľom môže priniesť vysokú návratnosť v krátkom čase a malú investíciu.

钢铁侠9

Mnoho majiteľov zábavných parkov a obchodných mužov chce v Číne kúpiť vysokokvalitné zábavné roboty.

 

Ako vlastníci zábavných parkov nájdu v Číne dobrého zábavného robota?

 

1. Vyhľadajte na stránkach Google

Google je celosvetový vyhľadávací stroj na celom svete. Ľudia v ňom môžu nájsť zábavný chôdzový robot. Keď bežci zábavného parku typu zábavný kráčací robot na Googli získajú veľa súvisiacich informácií o robotickom chôdzi, napríklad webovú stránku spoločnosti, obrázky alebo videá. Majitelia zábavného parku môžu kliknutím na informácie získať ďalšie podrobnosti.

 

2. Materiál zábavného chôdze robota

Pre zábavného chôdze robota je materiál tela veľmi dôležitý pre podporu váhy hráčov. Najlepším materiálom zábavného chôdze robota je silný laminát, ale nie plast.

 

FRP, tiež známy ako GFRP, je plast vystužený vláknami. Ako vystužovací materiál sa týka nenasýteného polyesteru, epoxidovej živice a živicovej matrice vystuženého sklenenými vláknami, sklenených vlákien, uhlíkových vlákien alebo bórových vlákien. Vyrobené z kompozitného materiálu.

Pre zábavného chôdze robota je napájaný z batérie, takže kvalifikovaná a bezpečná batéria je rozhodujúca pre správne fungovanie zábavného chôdze.

Aký druh certifikátu môže overiť bezpečnosť batérie?

Toto je autoritatívny certifikát - certifikát MSDS

Karta bezpečnostných údajov (MSDS) je karta bezpečnostných údajov o chemickej bezpečnosti, ktorú je možné preložiť aj do karty bezpečnostných údajov o chemickej bezpečnosti alebo do karty bezpečnostných údajov o chemickej bezpečnosti.

Karta bezpečnostných údajov je komplexným právnym dokumentom o chemických vlastnostiach poskytovaných výrobcami alebo predajcami chemických látok zákazníkom v súlade so zákonom.

MSDS 证书

V európskych krajinách je karta bezpečnostných údajov materiálu / karta bezpečnostných údajov známa aj ako karta bezpečnostných údajov (SDS). Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (ISO) používa terminológiu SDS, zatiaľ čo v USA, Kanade, Austrálii a mnohých ázijských krajinách sa používa terminológia MSDS.


3. Kompletný bezpečnostný systém

Pretože vieme, že bez ohľadu na to, aký druh zábavných hráčov hrá, prvou vecou, ktorej budú venovať pozornosť, je bezpečnostný systém. Kvalifikovaný zábavný kráčací robot by mal byť vybavený kompletným bezpečnostným systémom, napríklad bezpečnostným pásom.

S cieľom chrániť hráčov a celý stroj sa navrhuje, aby bol zábavný kráčací robot vybavený radarovými snímačmi.

Čo sú to radarové snímače zábavného chôdze robota?

Keď zábavný kráčajúci robot narazí na prekážku do 1 metra, môže radarový snímač zistiť prekážku a pomôcť robotovi zastaviť sa ako brzda.

Kompletný bezpečnostný systém obsahuje bezpečnostné pásy a radarové senzory.

钢铁侠-

4.Dodávatelia vlastniaci bezpečnostný systém ISO9000

Kontrola dodávateľov zábavných prístrojov, či majú alebo nemajú certifikát ISO9000.

V súčasnej dobe boli normy riadenia série ISO9000 akceptované a uznávané všetkými oblasťami poskytovania produktov a služieb. Mať systém riadenia kvality všeobecne uznávaný krajinami a spoločnosťou na celom svete má obrovské trhové výhody.


Ako vieme, že Čína je silnou krajinou výroby rôznych zábavných zariadení. Existuje veľa miest na výrobu a predaj všetkých typov zábavných strojov, ako sú Guangzhou, Shenzhen, Zhongshan, Zhenzhou, Zhejiang a tak ďalej.


Dúfame, že to, čo bolo uvedené vyššie, vám môže pomôcť nájsť dobrého zábavného robota na chodenie.

Vďaka za prečítanie !

Ak chcete získať viac informácií o zábave, kontaktujte nás teraz!