Ako môžem udržiavať batériu ovládané nárazník auto pracuje dlhšiu životnosť?

- Jul 06, 2019-

Všetci majitelia zábavných parkov majú otázku - ako môžem udržať životnosť nárazníka v autobuse dlhšiu životnosť?

1. Po každom nabití

Prosím, uistite sa, že máte plné nabitie pred použitím.

 

2. Ak nepoužívate, vypnite hlavný vypínač .

V denných dňoch ľudia vždy hovoria, že vypnutie svetiel je skvelá metóda na úsporu energie. Takže pre autobazarové nárazníkové auto sa tiež učíme naplno využívať elektrinu, ak ich hráči nehrajú, bežca zábavného parku by mal vypnúť napájanie pre úsporu elektrickej energie, aby mohli pracovať dlhšie.

 

3. Pravidelne kontrolujte nárazník a pravidelne vymieňajte diely zariadenia

Navrhuje sa, aby majitelia zábavného centra mali pravidelne kontrolovať nárazníkové auto. Pravidelne kontrolujte batériu, motor, univerzálne koleso a ďalšie elektrické súčiastky, aby bežci zábavného parku objavili a riešili potenciálne problémy v čase. Niektorí bežci zábavného parku neplatia Pravidelne kontrolujte nárazníkové auto s batériou, čo vedie k krátkej životnosti.

 

Pravidelná výmena súčiastok nie je len príčinou dlhšej životnosti nárazníkov v automobile, ale tiež predchádza nehodám, najmä pri batériách a motoroch.

 

4. Uchovávajte mimo dosahu slnečného žiarenia a vlhka.

Zariadenia časti nárazníka auto je hlavne vyrobené z elektrických častí, elektrické časti majú držať ďalej od slnečného žiarenia a vlhký.Po nárazníku auto je vystavený slnku alebo vlhké na dlhú dobu, bude chyba pre nárazník auta.

 

Čo bolo spomenuté vyššie, sú tipy, ako udržať akumulátorový nárazník auto pracovať dlhšie life.Thanks za skenovanie návrhy z Guangzhou Huaqin ihrisko zariadenia Company .

Ak chcete získať viac informácií, kontaktujte nás!