Ako dlho je životnosť batérie pre batérie Bumper Car?

- Jul 10, 2019-

Ako vieme, že nárazník auto je najobľúbenejšie položky v zábavnom parku, keď majitelia zábavného parku nákup nárazníka auta, chcú vedieť, ako dlho životnosť batérie.

 

Keď spomenieme životnosť batérie, životnosť batérie pre nárazníkové auto s batériou má 2 významy - pracovné hodiny po 1 úplnom nabití a ako dlho môže batéria pracovať v budúcnosti.

 

Po prvé, poďme hovoriť o pracovných hodinách po 1 plnom nabití, to sa líši od rôznych typov batérie nárazníka auta a kapacity batérie.

 

Vezmite si napríklad mini batériu na nárazníkové auto, napríklad normálny pracovný čas je viac ako 4 hodiny, kapacita je 15Ah.

DSC_0267

 

Pre väčšiu veľkosť detí batéria nárazník auto , rovnako ako detské UFO nafukovacie batérie na batérie nárazník auto s kapacitou 40Ah, keď sú používané v rozumným spôsobom, ich pracovný čas je viac ako 6 hodín.

太空飞船儿童版-四色_conew1

 

Po druhé, pre to, ako dlho môže batéria fungovať v budúcnosti, je to pre nás zložitá otázka, aby sme poskytli presnú odpoveď. Presná odpoveď vám môžeme povedať, že doba záruky na kvalitu batérie je 180 dní a po použití na 1 rok sa nahradí. aby sa predišlo nehodám alebo nebezpečenstvu. Normálne je možné batériu používať 2 roky.

 

Posledná, ale najdôležitejšia je batéria

Certifikát - Karta bezpečnostných údajov materiálu.

MSDS

Karta bezpečnostných údajov je komplexný právny dokument o chemických vlastnostiach poskytnutých chemickou výrobou alebo predajnými spoločnosťami zákazníkom, ako to vyžaduje zákon. Poskytuje 16 fyzikálnych a chemických parametrov, trhací výkon, zdravotné riziká, bezpečné používanie a skladovanie, likvidáciu únikov, opatrenia prvej pomoci a súvisiace zákony a predpisy.

 

V európskych krajinách je karta bezpečnostných údajov o materiáloch / údajový list MSDS známa aj ako karta bezpečnostných údajov (SDS). Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (ISO) používa terminológiu SDS, zatiaľ čo Spojené štáty, Kanada, Austrália a mnohé ázijské krajiny používajú terminológiu MSDS.

 

Keď bežci zábavného parku nakupujú nárazníkové auto s batériou, odporúča sa, aby si vybrali batériu s certifikátom MSDS.

 

Vďaka za skenovanie článku, ak chcete získať viac informácií o zábavnom strojárstve, kliknite prosím na zábavné stroje znalosti získať viac informácií!