Ako dlho je výdrž batérie pre chodiaceho robota?

- Oct 28, 2019-

Ako viemeAko je známe všetkým, batéria je nevyhnutnou súčasťou Walking Robot. Takže keď majitelia zábavného parku kúpia chôdze robota, chcú vedieť, ako dlho vydrží životnosť batérie.

Keď hovoríme o výdrži batérie, pre chodového robota ovládaného batériou má 2 významy - pracovné hodiny po úplnom nabití a ako dlho môže batéria v budúcnosti fungovať.


Po prvé, poďme hovoriť o pracovnej dobe po úplnom nabití , líši sa od rôznych typov chôdze robota a kapacity batérie .


Vezmite detského zábavného robota Napríklad ich bežný pracovný čas je 3 až 4 hodiny s kapacitou 14 hodín .


图片


V prípade kráčajúceho robota Iron Man s väčšou veľkosťou má kapacitu 40 Ah , a keď sa používa primeraným spôsobom, jeho pracovná doba je 8 hodín . Po druhé, na to, ako dlho môže batéria v budúcnosti fungovať, môžeme presne povedať, že záruka na záruku kvality batérie je 180 dní a mala by sa vymeniť po použití na 1 rok, aby sa predišlo nehode alebo nebezpečenstvu. Normálne batéria

môže sa používať 2 roky .图片V neposlednom rade, keď si bežiaci zábavného parku kúpia chôdze robota, odporúča sa , aby si vybrali batériu s certifikátom MSDS . Karta bezpečnostných údajov (MSDS) je komplexným právnym dokumentom o chemických vlastnostiach poskytovaných chemickými výrobnými alebo obchodnými spoločnosťami zákazníkom, ako to vyžaduje zákon. Poskytuje 16 fyzikálnych a chemických parametrov, otryskávacích výkonov, zdravotných rizík, bezpečného používania a skladovania, likvidácie únikov, opatrení prvej pomoci a súvisiacich zákonov a predpisov.微信图片_20191028101254
V európskych krajinách je karta bezpečnostných údajov materiálu / karta bezpečnostných údajov známa aj ako karta bezpečnostných údajov (SDS) . Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (ISO) používa terminológiu SDS, zatiaľ čo v USA, Kanade, Austrálii a mnohých ázijských krajinách sa používa terminológia MSDS.


Avšak nie každá batéria chodiaceho robota má certifikát MSDS . Niektoré modely majú certifikát MSDS. Niektoré modely nemajú certifikát MSDS. A funguje to iba 5-6 hodín. Ale batéria Huaqin Walking Robot je 12V 40A veľkokapacitné olovené batérie s certifikátom MSDS a medzinárodným námorným certifikátom. A môže nepretržite pracovať 8 hodín.


Ďakujeme vám za prečítanie tohto článku, ak chcete získať viac informácií a podrobností o priemysle zábavných strojov, kliknite prosím   Zábavné znalosti .