Ako dlho dokážeme nastaviť hrací čas pre zábavu Happy Car?

- Nov 26, 2019-


Ako vieme, zábavné šťastné auto sa stáva stále populárnejším, pretože jeho model upútajúci oko a môže priniesť vysokú návratnosť v krátkej dobe investície. A pri kúpe zábavného automobilu, niektorí majitelia zábavných parkov chcú zmeniť hrací čas pre ľahkú správu.


微信图片_20170704154329

Budú mať takú otázku - Ako dlho nastavím hrací čas pre svoje zábavné šťastné auto?

Ako výrobca profesionálnych zábavných strojov v Číne už 16 rokov vám spoločnosť Guangzhou Huaqin poskytne správnu odpoveď.

 

Pred odpočinkom času musíte skontrolovať, či bol váš kráčajúci robot vybavený ovládacím panelom (na nasledujúcom obrázku), aby sa hrací čas dal resetovať. Pretože niektoré malé továrne alebo lacné a nekvalitné výrobky, zobrazujú iba hrací čas, výkon. A bez ovládacieho panela a funkcie nastavenia.

Ak má funkciu nastavenia, záleží len na vás, môžete nastaviť čas prehrávania po 5 minútach. Alebo sa môžete spoľahnúť na svoj podnikateľský plán.


图片


Ako profesionálny výrobca zábavných strojov v Číne už 16 rokov prijíma zábavné šťastné auto pre Guangzhou Huaqin 12864 LCD displej, ktorý dokáže zobraziť hrací čas, výkon, číslo stroja a rýchlosť. A s technológiou inteligentnej rovnováhy, všetky operácie LCD displej, na prvý pohľad, s auditom, nastavenie hodnoty mince, čas, kontrola účtu, tlačový kód, ukážka, mactching karta, pohodlnejšie pre vašu správu.

 

Ďakujeme za prečítanie nášho článku od spoločnosti Guangzhou Hauqin Playground Equipment Company .

Ak chcete získať viac podrobností, kliknite na položku Zábavné znalosti .