Koľko druhov zábavy Prince Motor na trhu?

- Jan 11, 2020-

Ako všetci vieme, že zábavný princový motor je na trhu čoraz obľúbenejší, a to vďaka jeho chladnému simulovanému vzhľadu tlačového motora, citlivému jazdnému efektu a konkurenčnej výhode princa. A aby vyhovovali potrebám trhu, existujú rôzne princ motorov, ktoré sa navrhujú a vyrábajú postupne. Takže, niektorí zákazníci sa môžu opýtať, koľko druhov zábavného princa motor na trhu?

 

Normálny motor mini princa

Plášť stroja je vyrobený zo sklenených vlákien, čo je druh vysoko kvalitného materiálu. Vďaka tomu je motor žiarivejší a silnejší.


图片

Vynikajúci tvar je podobný motocyklu, pravá rukoväť zapíska rukoväť, bude mať simulujúci zvuk ako auto „DI DI“ a pri jazde s motocyklom bude mať zvukový signál „wu wu“.

Okrem toho je ľahké ovládanie pre deti aj dospelých.

Dovážané z taiwanskej rukoväte Throttle, vyrobené z hardvéru, veľmi hrubé a tvrdé, veľmi ľahko ovládateľné pre deti alebo dospelých.

 

Amusement prince motorcycle


 

 

Vylepšite tlačový motor

Absolútne pútavé, s chladnými svetlami a dynamickou hudbou, takže návštevníci sú pri hraní spokojní.

Vhodné pre rodinné alebo samostatné hry, priestranné a pohodlné.

Zmena prevádzkového princípu motocykla, aby ste mohli rýchlejšie začať. Hladký a stabilný hnací efekt a dynamická hudba, vďaka ktorej budú mať hráči skvelé šťastné zážitky.

 

Children ride on carVerzia pre motorky Prince Prince

Tento motocykel je určený pre dospelých, na zadnom sedadle môže byť osoba, predný personál pred jazdou, vysoká rýchlosť dosahuje 9 km / h.

Dlhý dizajn tela, aby hra bola uvoľnenejšia a šťastnejšia.

Predný rad, obidve strany, kolesá plné svetla, oslňujúce. Elektrické motocykle, diaľkový štart, manuálny plyn, citlivá brzda.

Táto funkcia je luxusnejšia ako motocykel princ a harli a dodáva funkciu dozadu.


other amusement product

2020 make moneyVďaka za prečítanie! Naučili ste sa to?

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné vedomosti .