Koľko stojí robot na chodenie?

- Nov 04, 2019-

Ako sa zábavný chôdzny robot postupne stáva slávnym a milovaným ľuďmi, na zábavnom trhu sa postupne objavujú rôzne druhy zábavného robota. A rôzni chodiaci robot majú rôzne ceny.

Takže keď majitelia zábavy chcú kúpiť chôdze robota, najprv chcú poznať jeho cenu. A po našom vyšetrovaní sú výsledky rozdelené hlavne do troch cenových krokov.


Po prvé, 1 000 - 1 500 $: jednoduchý dizajn, domáce joysticky bez funkcie zvuku. Môže hrať iba 4 hodiny a batériu bez certifikátu MSDS.


图片Po druhé, 2000 - 2 500 $: horná bez hlavy, nie dobré zladenie farieb, matný výhľad. Niektoré modely majú 4 senzory. niektoré modely nemajú senzory.图片

图片


V neposlednom rade cena medzi 3 000 - 3 500 $: Vzhľad je nový, luxusný, výkonný a šokujúci výhľad. Sklovláknitá škrupina s autolakom, strieborným a zlatým práškom vytvára povrchovo žiarivú farbu. Atraktívnejšie a odolnejšie. O batériách, veľkokapacitné olovené akumulátory 12v 40A s certifikátom MSDS a medzinárodným námorným certifikátom. Pracovný čas: 8 hodín

O senzoroch, 7 senzorov radar pre pomoc pri detekcii prekážok. Senzory sú dôležité z hľadiska bezpečnosti pri brzdení. V prípade potreby je možné na požiadanie klientov nainštalovať 1 radar kdekoľvek.

A pre zážitok hráča, Hladký pohybový efekt , Pohodlný a hráči sú nadšení, pretože je dosť vysoká. Celé telo je zdobené farebným LED žiarivým svetlom, najmä v noci.


图片

图片


Na záver sa jedná o tri ceny chodých robotov. Súčasne rôzne ceny zodpovedajú rôznym kvalitám. Niektoré z nich môžu vyzerať rovnako, ale v skutočnosti používajú rôzne materiály a doplnky. Pri nákupe by si zákazníci mali vyberať podľa svojich skutočných potrieb, ale tu odporúčame zvoliť výrobcov s dobrou kvalitou výrobkov a vynikajúcimi službami . Iba to môže byť pre váš manažment výhodné a priniesť vám dlhodobý zisk.


Naučili ste sa to? Ďakujeme za prečítanie tohto článku.

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné vedomosti .