Ako urobiť údržbu pre zábavu Happy Car?

- Nov 29, 2019-


Štvorcové zábavné vybavenie v posledných rokoch dobre prijímajú deti a rodičia milujú, aby bola zachovaná jeho bezpečnosť a predĺžená životnosť, pravidelná údržba a každodenná údržba sú veľmi dôležité. A aký je rozdiel medzi šťastnými vonkajšími vozidlami a niektorými krytými zábavnými vozidlami? Zákazníci, ktorí si kúpia naše šťastné auto Huaqin, dostanú podrobný návod na údržbu, ale mnohí z nich stále nevedia, dnes spoločnosť Huaqin Amusement Equipment Co., Ltd, aby vám oznámila, ako vykonať údržbu a dennú údržbu, keď sa šťastné auto hrálo vonku. ,


V prvom rade by vonkajšie projekty a vnútorné vybavenie používané v rôznych materiáloch mali byť schopné vydržať dlhé obdobia vetra a slnka, takže použitý materiál musí byť veľmi odolný, nie dosť dobré materiály nie sú schopné vydržať dlhodobé slnečné žiarenie. , čoskoro zmizne. Pretože hračka v interiéri je iná, pretože nemá tieto problémy, takže výber materiálov s estetikou založenou skôr na niektorých jemných fotografických dekoratívnych vzoroch a trvanlivých nebude slabnúť.


Po druhé, ako sa dá zariadenie chrániť, ak dôjde k veľkým vonkajším zábavným zariadeniam v daždivých dňoch. Odpoveď je, že by sa malo prestať hrať, aby sa predišlo nebezpečenstvám a korózii strojových zariadení. A denná údržba zábavného automobilu sa dá rozdeliť do nasledujúcich štyroch aspektov:


 playground amusement happy car


1. Počas dennej údržby

Pravidelne utierajte povrch farby čistou mäkkou handričkou a nevystavujte nábytok kyselinám, alkalickým chemikáliám a olejom.

 

2. Pravidelne kontrolujte

Jeden zábavný kráčací stroj je vyrobený z mnohých druhov častí zábavných zariadení, ako sú batéria, základná doska, joystick a drôtový kontakt, najmä pri drôtovom kontakte. Zábavné šťastné auto je druh pohyblivého zábavného stroja, pre drôtový kontakt je ľahké získať voľný.

Pravidelná kontrola odhalí potenciálne problémy zábavného automobilu a vopred ho zaistí v bezpečnom stave.

Normálne sa batéria môže používať 2 roky. Odporúča sa, aby sa batéria vymenila po 2 rokoch, aby sa predišlo nehode.

 

3. Uchovávajte mimo dosahu vlhka a slnka.

Pretože vieme, že existuje veľa druhov elektrických častí, mali by ste ich udržiavať mimo dosahu vlhka a vystavenia, aby zábavný automobil fungoval dobre a zabránilo sa nehode.

 

4.Vykonajte údržbu podlahy

Prečo navrhujeme vykonať údržbu podlahy? Väčšinou zábavné šťastné auto by sa malo používať na rovnej, tvrdej a hladkej podlahe. Ak sa zábavné šťastné auto hrá na nerovnej podlahe, ľahko sa poškodí. Bežci zábavného parku by preto mali venovať pozornosť podlahe, aby skontrolovali, či je zábavná podlaha po dlhom používaní rovná alebo nie. A uistite sa, že je čistý.

 

Ďakujeme za vaše prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavnom trhu alebo zábavnom stroji, kliknite na Zábavné znalosti .