Ako urobiť údržbu pre zábavné chôdze robot?

- Aug 21, 2019-

Ako vieme, zábavná línia sa stáva čoraz obľúbenejšou, pretože ľudia venujú viac zábavy zábave v ich každodenných dňoch a vytvárajú rovnováhu medzi prácou a životom. Zábavné predmety sa tak stávajú rozmanitými, ako napríklad zábavný kolotoč, vlak, nárazník, jazdecký motocykel a zábavný robot.

 

Ako prudký rozvoj zábavnej línie sa zábavný kráčajúci robot stáva na zábavnom trhu čoraz obľúbenejším, pretože atraktívny model môže priniesť vysokú návratnosť v krátkom čase.

钢铁侠1

Prevádzkovatelia zábavných parkov by chceli z dlhodobého hľadiska vykonať údržbu zábavného robota.  

Takže majitelia zábavných centier majú otázku - ako urobiť údržbu zábavného robota?

Ako výrobca profesionálnych zábavných zariadení poskytuje spoločnosť Guangzhou Huaqin správnu metódu údržby zábavného chôdzového robota. Sledujte nás! Povedzme vám tieto metódy!  

1.Čistite koleso a pravidelne pridávajte mazací olej

Robot je poháňaný motorovým kolesom a univerzálnym kolesom, niekedy je ľahké, aby sa motorové koleso spojilo s malými kúskami, napríklad s vlasmi a plastovými vreckami, ak nie je miesto zábavy čisté. Čo je ešte viac, v kolesách sú nejaké malé kovové časti, po dlhodobom používaní je potrebné pridať nejaký mazací olej, aby sa zabránilo korózii a zníženiu vnútorného odierania kolies.


2. Pravidelne kontrolujte

Jeden zábavný kráčací stroj je vyrobený z mnohých druhov častí zábavných zariadení, ako sú batéria, základná doska, pákový ovládač a drôtový kontakt. Špeciálne pre drôtový kontakt je zábavný chôdzový robot akýmsi pohybujúcim sa zábavným strojom, pre drôtový kontakt je ľahké získať voľný.

Pravidelná kontrola odhalí potenciálne problémy zábavného chôdze robota a všetko urobí v predstihu.

Normálne sa batéria môže používať 2 roky. Odporúča sa, aby sa batéria vymenila po 2 rokoch, aby sa zabránilo nehode.

 

3. Uchovávajte mimo dosahu vlhka a slnka.

Pretože vieme, že existuje veľa druhov elektrických častí, elektrické časti by sa mali držať ďalej od vlhka a vystavenia, aby sa zábavný chôdzový robot prebudil a aby sa zabránilo nehode.

 

4.Vykonajte údržbu podlahy

Prečo navrhujeme vykonať údržbu podlahy? Väčšinou by sa mal zábavný chôdzny robot používať na rovnej, tvrdej a hladkej podlahe. Ak sa zábavný kráčajúci robot hrá na nerovnom podlaží, ľahko sa poškodí zábavný robot. Taký zábavný park bežci by mali venovať pozornosť podlahe, aby skontrolovali, či je zábavná podlaha po dlhom používaní rovná alebo nie.

 

Súhlasíte s návrhmi, ktoré sme spomenuli predovšetkým?

Ďakujeme za vaše prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavnom trhu alebo zábavnom stroji, kliknite na Zábavné znalosti .