Ako prevádzkovať zábavné stroje

- May 31, 2018-

V súčasnosti sa príjmy ľudí stále zvyšujú, úroveň spotreby sa zvyšuje a dopyt po zábavách sa zvyšuje!

V posledných rokoch sa stále viac a viac ľudí rozhodlo spustiť zábavné produkty, ktoré môžu priniesť radosť ľuďom vo voľnom čase. Okrem toho je pomerne jednoduché prevádzkovať zábavné zariadenia a zisk je pomerne rýchly. Výsledkom je, že operačné skupiny sú stále mladšie a mladšie.

微信图片_20180531142538.jpg

Tu   tipy pre skupiny zákazníkov.

Ak chcete začať podnikať, musíme vybrať produkty a postupovať podľa výberu obchodnej adresy miesta konania, obchodného modelu a spôsobu výberu poplatkov.

 

V súčasnosti sa v zábavnom priemysle nachádzajú tradičné stroje vrátane veľkoplošných strojov na kolotoče , valčekových dráh, kolies Ferris, vnútorných arkádových herných strojov, techniky pre deti a vonkajších jazdeckých strojov.

V porovnaní s inými zariadeniami bude riadenie a náklady na jazdecké vybavenie oveľa jednoduchšie. Rovnako šťastné auto , jazda na robotoch, jazdenie motocyklov, jazda na dinosauroch, jazda na lietadlách atď.


Typ miesta konania:

Zábavný park

Námestie, obchodná námestia

F veľa obchodných domov, supermarketov, mestských komplexných obchodných centier; supermarkety, obchodná ulica; Materský a detský obchod, detský obchod s hračky, detské centrá, detské záhrady a iné odvetvia súvisiace s deťmi


Huaqin Amusement Co, Ltd sa špecializuje na batérie jazdy a zábavné zariadenia. S nezávislým potenciálom pre výskum a vývoj, kvalitou a zárukou po predaji je to vaša najlepšia voľba. Ak máte záujem, kontaktujte nás!

464289783980126048.jpg