Ako hrať Zábavné šťastné auto?

- Nov 12, 2019-

V súčasnej dobe existujú rôzne šťastné auto na zábavnom trhu, ako je napríklad Seawalk šťastné auto , Happy Car II , Happy Car III a Moonwalk Happy auto.


happy car 360


Ale viete, ako správne hrať zábavné šťastné auto? Nasleduj nás!


1. Štart: Otvorte zámok panela a zapnite hlavný vypínač. A potom použite kartu diaľkového ovládania / prejdenia prstom , začne to fungovať . Každý stroj, ktorý sme nastavili tak, aby sa jeho číslo zhodovalo s diaľkovým ovládaním, a keď ho potrebujete hrať, stlačte číslo na diaľkovom ovládači , stroj môže jazdiť v obmedzenom hracom čase, ktorý ste nastavili, potom stroj prestane jazdiť.


2. Režim prehrávania

Podľa modelu je luxusné šťastné auto nepohyblivé . Po prejdení kartou alebo diaľkovým ovládaním začne pracovať a vstúpiť do prehrávacieho modelu. Najprv je tu referenčný zvuk: (bavte sa) Začne hudba. LCD obrazovka zobrazuje zostávajúci čas hry. Ak sa stroj na okamih nespustí, prejde do demonštračného režimu (na paneli rozhrania je možné nastaviť „okamih“)


3. Zaistite si bezpečnostné pásy pre vlastnú bezpečnosť. Hráč sa môže pohybovať vpred / vrátiť sa / odbočiť doľava / doprava pomocou joysticku, meniť hudbu / rýchlosť šťastných jázd autom po bare. Zatlačte kolísku dopredu stroj, ktorý beží dopredu , kolísku posúvajte stroj dozadu , kolísku otáčajte strojom, na ktoré jeho strany, stroj otáčajte rovnakým spôsobom. Koliesko v smere hodinových ručičiek sa stroj tiež otočí o 360 ° v smere hodinových ručičiek .


Toto je video, ktoré vám má pomôcť pri ovládaní:


 

                     


Ďakujeme za prečítanie a wacthing!

Ak chcete získať viac podrobností o zábavných informáciách, kliknite na Zábavné vedomosti alebo kontaktujte našu službu online.