Ako vybrať kvalitné auto nárazníka?

- Jun 28, 2019-

Pre majiteľov zábavných parkov je rozhodujúca voľba správneho elektrického nárazníka. Väčšina bežcov zábavného parku nakupovať nárazník auto online.Niekedy nevedia, ako kúpiť správne nárazník auto pre ich zábavné centrum.

太空1代1

Tak ako si vybrať kvalitné auto na nárazník?


1. Robiť prieskum trhu so zábavnými zariadeniami.

Ľudia, ktorí si zvyčajne vyberú zlý elektrický nárazník, pretože nerobia výskum trhu so zábavnými strojmi. Nikdy netrávia čas zameraním sa na rozdiely rôznych nárazníkových áut. Len venujú pozornosť cene nárazníkového auta a sústredia sa len na nízku cenu a neplatia viac trpezlivosti, aby získali viac detailov vrátane hlavného materiálu, funkcií, štartovacieho režimu, a popredajný servis.

 

Oni sú vždy v zhone, aby sa rozhodnutie o nákupe, takže si vyberú zlý nárazník auto pre svoje ihrisko, čo vedie k problémom, čo zábavný park.To je dôvod, prečo je dôležité, aby výskum dôkladne.

 

2. Materiál nárazníka auta

Spočiatku AS vieme, že existujú vlečné druhy elektrických nárazníkov auto - gumové nárazník auto a vzduch vankúš nárazník auto .

remote-control-bumper-car-baterry-car-for55556846935

Bez ohľadu na to, aký druh nárazníka auta, je lepšie zvoliť nárazník auto s vysokou pevnosťou sklolaminátu ako hlavné telo.Vzhľadom k tomu, že vysoko pevné sklolaminát je dostatočne silný, aby niesol hmotnosť rôznych hráčov '.

摩托艇

Po druhé, Ako vieme, že veľa nárazníkov automobilov je vyzdobený farebnými svetlami.Je lepšie pre majiteľa zábavného centra vybrať elektrické nárazník auta s LED svetla, pretože životnosť LED svetla je dlhšia ako svetelný zväzok.

 

Po tretie, Pre Spodný kov, kupujúci by si mali vybrať nárazník auto s nerezovou oceľou, ktorá je spracovaná vysokoteplotné pečenie ošetrenie.Tieto druhy nerezovej ocele je trvanlivejšie a kvalifikované.

 

Nakoniec, kde vidíte čas prehrávania, kapacitu, hlasitosť a nastavenie pozadia každého nárazníka? Samozrejme, že na LCD obrazovke.Avšak, niektorí výrobcovia používajú digitálny displej trubice s cieľom ušetriť výrobné náklady a digitálny displej trubice len ukázať hrací čas a kapacitu pre kupujúcich, nemôže zobraziť objem, rýchlosť a nastavenie pozadia. Najmä pre nastavenie pozadia, ak nie je k dispozícii žiadne pozadie na zobrazenie kupujúcich, kupujúci si nemôžu nastaviť čas prehrávania sami, urobiť nejakú zmenu meny, skontrolovať účet a vykonať nejakú údržbu, keď je to potrebné.

 

3.Budget

Pred začatím nákupu nárazníka auto pre váš zábavný park.Je lepšie pre vás mať rozpočet na nákup nárazníka car.Making primeraný rozpočet po tom, čo robí prieskum trhu.

 

 

4. Výber dôveryhodnej spoločnosti

Existuje niekoľko firiem, ktoré majú negatívnu povesť, pretože sa predávajú chudobné elektrické nárazník auta rides.So, keď chcete získať viac informácií o akejkoľvek zábavnej spoločnosti, môžete skontrolovať ich oficiálnych stránkach, ako je Guangzhou Hauqin ihrisko vybavenie spoločnosti .

Kupujúci môžu skontrolovať svoj produktový katalóg a ich novinky, kde môžete vedieť, či majú nejaký obchod s inými krajinami. Viac obchodov s klientmi z rôznych krajín, čím spoľahlivejšia je spoločnosť so zábavnými zariadeniami.


Čo je uvedené vyššie sú naše úprimné rady pre vybrať správne nárazník auto pre zábavné Mall vlastníkov. Dúfame, že náš návrh vám môže pomôcť vybrať ten správny nárazník auto pre vaše business.Here je správny výrobca nárazníkov automobilov v Číne: https: // www .amusement-ride.com .

公司大楼

Ak chcete získať viac informácií o nás, kontaktujte nás bez váhania, sme ochotní poskytnúť kompletný servis, ktorý vám pomôže maximalizovať váš zisk.