Zábavné vybavenie Huaqin pridáva vybavenie do Suzhou Mudu Movie & Television City

- May 31, 2018-

Suzhou Mudu Movie and Television City je filmový a televízny projekt, ktorý už štyri roky vybudoval generálny úrad pre rozhlas a televíziu v Suzhou

Rozkladá sa na ploche 207 mu, s celkovou stavebnou plochou 320 000 štvorcových metrov a celkovou investíciou viac ako 2 miliardy RMB . Mudu film a televízia   mesto je najväčšie v Suzhou, dokonca aj v delte rieky Yangtze, s najkomplexnejším zariadením a najvyšším stupňom modernizácie   Kultúrny, rekreačný a rekreačný komplex s 111 nákupnými plážami, reštauráciami a zábavou zameranými na hranie   Produkované Jinyi Film Center, Gold Coast Performing Arts Centre a " Ako svet " ako zástupca filmu a televízie   Umelecké a detské kultúrne projekty.

V súčasnosti je projekt plne funkčný v septembri 2014 Po dvoch rokoch zrážok sa jeho popularita výrazne zlepšila, takže aj tok ľudí je veľmi veľký.

t01d04d22d8b4dccb2a.jpg

V záujme prilákania väčšej návštevnosti a obohatenia kultúrneho a zábavného života ľudí sa zaviedlo množstvo zábavy.

Vybavenie je nevyhnutné, Guangzhou Huaqin Zábavné vybavenie Co, Ltd (skratka: Huaqin Zábava) je s lídrom v domácej zábavnej techniky, je veľkou cťou pridať zariadenia do Suzhou Mudu Studios.

Guangzhou Huaqin, spoločnosť nezávisle preskúmala a vyvíjala nafukovacie stroje Iron Man, Prince Motor a Spaceship   Nárazníkové auto, hudobný bar luxusné šťastné auto. oni   hlbšie obľúbené zákazníkom.

微信图片_20180531155834.jpg

Suzhou Mudu Film a TV City je kvôli dôrazu na kvalitu Huaqin Zábava a neustále inovácie

S nadšením si od našej firmy zakúpili veľa zábavného vybavenia vrátane mnohých mužov   Roboti robiť , šťastný lebar   c ars, prince motocykle a buggy na pláži . Nielen venujeme pozornosť kvalite našich výrobkov, ale venujeme viac pozornosti tomu, ako môžu operátori zarábať peniaze.

微信图片_20180531160005.jpg

Nechajte hráčov hrať s istotou a šťastím, a preto poskytujeme každému operátorovi bezplatné operatívne pokyny , tréning v oblasti prevádzky produktu atď. A vybavený dokonalým produktovým servisom, ktorý umožňuje operátorom nakupovať v pohode a používať to pohodlne.

Pre viac informácií kontaktujte nás!