Nafukovacie nárazníkové vozidlo poháňané batériou alebo nárazníkové vozidlo s gumovou batériou, ktoré by som si mal vybrať?

- Aug 03, 2019-

Existujú dva druhy nárazníkových vozidiel poháňaných batériou - nafukovacie nárazníkové vozidlo a nárazníkové vozidlo s gumovou batériou.

Najväčší modelový rozdiel medzi týmito dvoma typmi nárazníkov je, že existuje nafukovací vankúš pre nafukovacie akumulátorové nárazníkové vozidlo a gumový nárazník pre gumové akumulátorové nárazníkové vozidlo.

太空1代1.jpg

Nafukovacie nárazníkové vozidlo poháňané batériou


双人碰碰车1.jpg

Gumové nárazníkové auto ovládané batériou


Kupujúcim teda prispeje otázka - kto by som si mal vybrať pre svoj zábavný park?

Naše návrhy sú nasledujúce:

1. Uskutočniť úplný prehľad konkurenčného zábavného parku.

Ak neviete, ako si vybrať nafukovacie nárazníkové vozidlo poháňané batériou alebo nárazníkové vozidlo s gumovou batériou, odporúčame vám urobiť úplný prieskum pre blízke konkurenčné zábavné parky, či už sú vybavené nafukovacím nárazníkovým nárazníkom alebo gumenou batériou. nárazníkové auto, ktoré je obľúbenejšie a zistite príčiny.

太空飞船5

2. Usporiadanie stránky zábavného parku

Pokiaľ ide o usporiadanie zábavného parku, niektoré z nich sú vybavené plotom a iné sú bez plotu.

Pre nafukovacie nárazníkové vozidlo poháňané batériou je vhodné ho používať na zábavnom mieste s plotom. Hráči ich môžu zahrať v špeciálnej zóne odstreďovania.

U niektorých gumových nárazníkových vozidiel sa môže hrať na zábavnom mieste bez plotu. Môže sa hrať na akomkoľvek rovnom a suchom mieste.

太空儿童版

Okrem toho, pri výbere nafukovacieho nárazníkového vozidla poháňaného batériou alebo gumeného nárazníka je veľmi dôležité skontrolovať, či okolo nárazovej zóny nie je niečo ostré. Ak sú niečo ostré, je lepšie zvoliť gumové nárazníkové vozidlo.

 

3. Rozpočet na prevádzku nového obchodu s nárazníkovými automobilmi

Rozpočet je veľmi dôležitý pre majiteľov zábavných parkov, aby začali nový zábavný podnik. Náklady na nafukovacie nárazníkové auto a gumové akumulátorové nárazníkové auto sú rôzne.Normálne náklady na nafukovacie akumulátorové nárazníkové auto je vyššie ako náklady na gumené akumulátorové nárazníkové auto . Podľa prieskumu zábavného trhu by čoraz viac hráčov chcela hrať nafukovacie nárazníkové vozidlo poháňané batériou, pretože hráči si užijú priame víťazstvo pri nárazoch vzduchových vankúšov.

预算

Aby sme vám objasnili obchod s batériou poháňaným nárazníkom, ukážeme vám 2 videá nafukovacieho nárazníka s nárazníkom a gumeného nárazníka.

Nafukovacie nárazníkové vozidlo na vnútorné použitie !

Interiérové gumené nárazníkové vozidlo s batériou !

Viete, ako sa rozhodnúť pre kúpu nafukovacieho nárazníka na batériu alebo nárazníka na gumu?

Vďaka za čítanie a sledovanie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o batériovom nárazníku, kliknite na Zábavné znalosti .