Iron Man a šťastné auto v ulici Guangxi Walking Street

- Jun 14, 2018-

Lingshan pešia ulica v Guangxi patrí do Lingshan County. Je to veľmi prosperujúca chodník s denným tokom viac ako 10 000 pasažierov.

708714441_1699495266.jpg

Keďže operátori ďalej obohacujú ľudský duchovný a rekreačný život, rozhodli sa z našej spoločnosti predstaviť skupinu zábavných zariadení. Vďaka miestnym ľuďom chce hrať veľa priateľov rôzneho veku.

Áno, naše zábavné produkty berú do úvahy všetko od skúseností zákazníka od samého začiatku dizajnu. Iba zákazníci, ktorí hovoria, že táto vec je zábavná a stojí za to hrať, sú skutočne dobré produkty. Aj v tomto smere sme pracovali tvrdo.

140a1.jpg

Prevádzkovatelia zábavných zariadení v ulici Lingshan Walking Street z Guangxi nielen zakúpili viac ako jedno luxusné vozidlo Happy Lebar z našej spoločnosti, ale zakúpili aj náš hlavný produkt, Iron Man (tiež nazývaný štvorcový chodiaci robot, zábavný robot, štvorcový robot atď.). Je to tiež veľmi miloval hráči, najmä deti, mnoho detí hrať mnohokrát.

140a2.jpg

Samozrejme, že naše produkty nezohľadňujú iba hostí, skúsenosti používateľa, ale tiež zvážia jednoduchosť prevádzky v podnikaní, len diaľkové ovládanie môže ovládať všetky roboty, operácia je naozaj veľmi pohodlná.

140a4.jpg

Pre viac informácií kontaktujte nás!