Je námestie vhodné pre zábavu Happy Car?

- Dec 24, 2019-

Zdá sa, že s postupným zlepšovaním životnej úrovne ľudí sa námestie postupne stáva dobrým miestom pre ľudí na prechádzky, voľný čas a zábavu, takže sa námestie prirodzene stáva miestom činnosti pre mnoho ľudí. A investori, ktorí s víziou a cieľmi chcú predstaviť zábavný rad šťastných automobilových produktov, takže tu je otázka, je vhodné prevádzkovať šťastné barové auto na námestí? Tu je zábavný bar v zábavnom parku Huaqin. Poďme hovoriť o tom, či je vhodné obsluhovať šťastné auto na námestí. A čo by sme mali robiť?


square happy car

Moonwalk rides


Po prvé, kontakt s príslušnými oddeleniami

Musíme sa spojiť s vedúcou kanceláriou zodpovednou za námestie. Niektoré štvorce sú ochotné nechať obsluhovať šťastné vybavenie vozidla, iné nie. Ak nechcete strácať energiu, musíme ďalej komunikovať, čo sme ochotní urobiť.


Po druhé, o bezpečnostných opatreniach

V rámci šťastného vozidla, ktoré prevádzkujete, musíte okolo neho vytiahnuť ochranný plot. Teraz sa zákazník opýta, prečo sa vyrába zvodidlo? V skutočnosti je to zabrániť tomu, aby behali a bili chodcov alebo poškodili šťastné auto. Ale na všeobecnom námestí nebudete mať dovolené získať odnímateľný ochranný plot, takže keď si kúpime ochranný plot, musíme si kúpiť odnímateľný ochranný plot. To môže nielen chrániť bezpečnosť zákazníkov, ale aj bezpečnosť chodcov.


Ďakujeme za vaše čítanie, ak sa chcete dozvedieť viac priemyselných poznatkov o šťastnom aute , kliknite prosím   Informácie o zábave   alebo kontaktujte našu online službu.