Úvod Kiddie Amored Vehicle Products

- Mar 16, 2018-

Najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze od chlapcov, je cez Kiddie Amored Vehicle ..

Väčšina chlapcov milovala animácie Goku a Transformers, keď boli deti. Robotovia Gundam a Transformers boli plné vedy a techniky. Ich otvorené vojenské hodnoty ich robili z mužských bohov a boli túžbou stať sa podobne ako oni. Rovnako, veľa chlapcov stále miluje Transformers a Gundam potom, čo vyrastajú, a vyjadrujú svoju lásku k robotom prostredníctvom zbierok.

Vzhľad detského obrneného vozidla má silný zmysel pre vedu a technológiu. Styl je tiež dosť cool. Chlapci sa postavia a umiestnia na exkluzívne masky pre mechs. Vynikajúco robia chlapcov vstúpia do stavu na jednu sekundu a stanú sa najviac oslňujúcimi bojovníkmi robotov.

642232800106081038.jpg


Keď sa zariadenie zapne , ohromujúci neónový modrý vodotesný svetelný panel dáva technológii pocit úplného zmyslu pre budúcnosť. Vysokokvalitný zvuk, ktorý produkuje zákazník spoločnosti Philips Hua Qin zvyčajným vysokým basom a dvojitým reproduktorom, robí mechy nažive. Chlapci bojujú bok po boku s partnermi.

Aby ste mohli hrať v bezpečí, musíte si pred začiatkom hry upevniť bezpečnostný pás okolo chrbta a po zapnutí bezpečnostného pásu si budete môcť vychutnať hranie.

Stlačte súčasne tlačidlo pre koliesko dopredu, aby ste ovládali pancierovú jednotku, aby ste sa posunuli dopredu a zároveň stlačili kruhové tlačidlo spätného chodu ovládača. Jeden joystick pred alebo po (iba jeden joystick na ovládanie stroja )   , otočí sa doľava / doprava. Po uvoľnení tlačidla sa zariadenie zastaví.

IMG_4853.JPG

Kontrolná metóda je jednoduchá a hra je nová a zaujímavá. Každý chlapec si zapamätá mechy, pamätá si ich a nemôže čakať, že sa znova stane robotickým bojovníkom a bude bojovať bok po boku so zabudovaným vozidlom .

Noste masku a pancierovaná osoba bude vždy s vami!

 

Špecifikácia produktu:

1, veľkosť: 900 * 680 * 1100 mm

2, maximálny výkon: 240 W, prevádzkové napätie: DC24V

3 , Doba nabíjania: pred prvým použitím trikrát nabíjajte 12 hodín, normálne na 10 hodín

4, čistá hmotnosť: 53 kg, maximálna hmotnosť záťaže: 50 kg

6. Prevádzková rýchlosť: rýchle 3km / h, stredná rýchlosť 2,5km / h, pomalá rýchlosť 2km / h