Motorový čln v Singapúre Veľké karnevalové udalosti

- Jun 22, 2018-

Vedúca spoločnosť v oblasti zábavného vybavenia, Huaqin Zábava nielenže zaručuje kvalitu výrobkov a popredajný servis, ale tiež zvažuje nové vyvíjané zariadenie pre starých a nových klientov s inou konfigurovateľnou farbou, aby mali zákazníci viac možností.

Tu by sme sa chceli s vami podeliť o našu motorovú loď, je to nový model od roku 2017 Sept GTI expo, tento model môže byť použitý na pretekárske nárazníky, simulované motorové člny, náš prvok sa hrá na zemi, hladká podlaha.

Materiál: sklenené vlákna Hráči <=>

čas hry je možné nastaviť od 1 min. - 99 minút,

Pracovný čas batérie: 6 H,

Doba nabíjania: 12 H (prvé tri krát), 8 H v normálnom režime


Po propagácii prostredníctvom online a offline kanálov boli mnohí zákazníci priťahovaní svojimi návrhmi a funkciami a snažili sa prevádzkovať a dosahovali veľmi dobré zisky. Predaj v krajine bol veľmi dobrý. Nasledujúci obrázok zobrazuje obrázky vyrobené v továrni.

motuoting_33.jpg

motuoting_34.jpg

V súčasnej dobe zahraničné trhy zatiaľ nevideli tento nový výrobok, som presvedčený, že propagácia v budúcnosti bude tiež spôsobiť silnú spätnú väzbu na trhu, tento produkt je v súčasnosti len Singapur, Rumunsko.

微信图片_20180622173601.jpg

Vitajte na konzultácii, stane sa jedinečnou zábavnou výbavou vašej krajiny, zisky, ktoré prídu neskôr, nemusia byť podhodnotené!