Prince motocykel v Shandong Lingshan Village

- Jun 14, 2018-

Guangzhou Huaqin Zábavné vybavenie Co, Ltd (skratka: Huaqin Zábava) je princ motocykel navrhnutý a vyvinutý na ochranu vesmíru. Je hlboko milovaný deťmi Lingshan spoločenstva v Tai'an City, provincia Shandong.

Plaza Prince Motorbike je zábavný prístroj, ktorý možno nazvať aj Prince Motorbike, budúcim vozidlovým motocyklom atď. Jeho inšpiráciou je design od budúcich futuristických bojovníkov, ktorí chránia vesmír.

Celkové telo prijíma zjednodušený dizajn a oblúkové sedadlo.

QQ图片20151204150208.jpg

S odrazovými kolesami z nehrdzavejúcej ocele všetko vyžaruje svetlo. Predná časť sedadla je vybavená displejom s vysokým rozlíšením, ktorý slúži na sledovanie stavu vozidla a dynamické zvukové efekty výrazne zlepšujú zábavnú atmosféru. Hudba, ktorú si môžete stiahnuť, ako sa vám páči. Nie len to, že náš motocykel Prince je tiež navrhnutý s chladnými svetlami, s dynamickou hudbou, blikajúcimi oslňujúcimi svetlami, aby ste sa okamžite stali jasnou hviezdou.

140e1.jpg

Huaqin Amusement je spoločnosť so 14-ročnými skúsenosťami v oblasti výskumu a vývoja a predaja zábavného zariadenia. Spoločnosť je vybavená výkonným dizajnom a oddelením výskumu a vývoja, priestrannou a svetlou výrobnou továrňou a showroomom s rozlohou viac ako 2000 metrov štvorcových. Od založenia spoločnosti trvala vždy na "technologických inováciách". Podniková filozofia založená na integrite nielenže ročne prináša nové produkty, ale najprv považuje zákazníka za kvalitu a popredajný aspekt výrobkov.

Iba navrhovaním produktov a predajom produktov z pohľadu zákazníka môže spoločnosť prežiť dlhodobé riadenie.

140e2.jpg

Teraz je veľa okresov vybavených rôznymi zábavnými zariadeniami, ktoré nielen priťahujú viac ľudí k pobytu v komunite, ale aj obohacujú zábavný život ľudí v komunite. Z tohto dôvodu sú motocykle Plaza Prince vyrobené spoločnosťou Hua Qin veľmi vhodné pre také miesta, ako sú obytné oblasti, scénické miesta a štvorce. Od začiatku motocykla princa Edwarda na našom trhu je veľmi obľúbený u zákazníkov. Či už je to veľký priateľ alebo malé dieťa, chce hrať. V súčasnej dobe mesačné zásielky dosiahli viac ako tisíc jednotiek a mnohí zahraniční priatelia boli takisto priťahovaní k prenasledovaniu.