Roboty hrajú na ihrisku v kmeňoch Xinjiang

- Jun 22, 2018-


X injiang Bole Playground je súčasťou autonómnej oblasti Xinjiang Uygur, ktorá sa nachádza v severozápadnej časti mesta Xinjiang a hraničí s Kazašskou republikou a je vzdialená 524 kilometrov od hlavného mesta autonómnej oblasti Urumqi. Je to dôležité mesto pre rozvoj hraníc v západnej Číne a západne od druhého Eurasijského kontinentálneho mosta.

S rýchlym ekonomickým vývojom mesta Bole City ľudia čoraz častejšie vyvíjajú hmotný život a zároveň venujú väčšiu pozornosť zábave a úroveň zábavy sa stáva čoraz sofistikovanejšou.

20170113145614856.jpg

Huaqin Amusement je vysoko platená spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výskum a vývoj a predaj zábavného zariadenia. Od svojho založenia v roku 2004 spoločnosť vyvinula množstvo produktov, ktoré ľudia milujú a šokujú zábavný priemysel.


Námestie Zábavný Iron Man (štvorcový robot, štvorcový robot) je 2016 Rok nezávislého výskumu a vývoja a výroby . Tento produkt je založený na vedách a technológiách ako celku a využíva veľa vedeckých a technologických prvkov v kombinácii so súčasnou témou ochrany životného prostredia, čo odzrkadľuje ochranu špičkových technológií a ochranu životného prostredia produktov pre zábavné zariadenia.

Môžeme interpretovať štvorcový robot z dvoch aspektov:

1. P vrstva

Naše štvorcové chodiace roboty sú špičkové, atmosférické a bezpečné. Poskytujú hráčom pocit zodpovednosti za obranu vesmíru a pocit spokojnosti, ktorý ich robí veľmi silnými. Nielen, že ju milujú deti, aj veľa dospelých priateľov sa teší aj na hranie

2. Z hľadiska prevádzkovateľa

Roboti Plaza sú praktické, šetrné k životnému prostrediu, odolné voči opotrebovaniu, kvalitnej a šikovne navrhnuté. Nielen že sú vybavené režimom diaľkového štartu, ale zachovávajú si aj tradičný režim mince. Keď sú ľudia príliš veľa, nemajú strach z prevádzky, ale tiež predávame produkty po predaji. Služba je sledovaná včas a operácie operátorov sú vždy pochopené a problémy sa riešia v reálnom čase.

Viac informácií, prosím kontaktujte nás!