Aký je rozdiel medzi FRP a plastovou chôdzou?

- Nov 05, 2019-

Pretože na trhu sú rôzne zábavné roboty na chodenie a sú vyrobené z rôznych materiálov. Hlavne vyrobené z 2 materiálov. Sklolaminát a plastová kráčajúca robotická jazda. Je ťažké pre kupujúceho vybrať. Niektorí kupujúci sa teda môžu zmiasť a majú otázku, aký je rozdiel medzi FRP a plastovým kráčajúcim robotom? Odpoveď znie:


Pre jazdu robotom FRP walking je vyrobený z plastu vystuženého vláknami. Vzťahuje sa na nenasýtený polyester vystužený sklenenými vláknami, epoxidovú živicu a živicovú matricu a ako vystužovací materiál sa používa sklenené vlákno, uhlíkové vlákno alebo bórové vlákno. Kompozitný materiál vyrobený kompozitným procesom. vysokú odolnosť proti korózii a dlhú životnosť . Atraktívnejšie a odolnejšie.


Používa sa na komerčné funkcie, takže je potrebné, aby základná doska nastavila hrací čas, kontrolu pozadia atď. Tak, aby vyhovovala vašej správe. A má bezpečnostný pás na zaistenie bezpečnosti zákazníkov.


图片


V prípade plastového chôdzneho robota je takzvaný plast v skutočnosti jednou zo syntetických živíc. Jeho tvar je podobný prírodnej borovicovej živici, je však syntetizovaný chemickou silou, preto sa nazýva plast. Neobsahuje tam žiadne sklenené vlákno. Poskytovanie intermolekulárneho napätia závisí od jeho vysokej molekulovej hmotnosti. Jeho pevnosť v ťahu nie je tak dobrá ako pevnosť plastov vystužených sklenenými vláknami.

Strata z nich pôsobí ako hračka a jej funkcia spočíva najmä v používaní v rodine . Nemá bezpečnostný pás.图片Okrem toho sa ich parametre veľmi líšia.

Po prvé, o batériách , jazda robotom FRP: veľkokapacitné olovené batérie 12V 14A s certifikátom MSDS a medzinárodným námorným certifikátom. Pracovný čas: 3-4 hodiny


图片Plastická vychádzková robotická jazda: 6V 4,5A Pracovný čas: 90 minút


图片Po druhé, jazda pešo s robotom FRP, hmotnostná kapacita: 53KG Výkon motora: 240w Maximálna rýchlosť: 3 km / h

Plastická chôdza s robotickým robotom : Výkon motora: 25 W Maximálna rýchlosť: 2,5 km / h Hmotnosť: 50 kg


V neposlednom rade jazda pešo robotom Huaqin FRP mať certifikát CE , ostatní VS, certifikát nie je úplný alebo nie je možné ho predložiť.


Na záver je to o dvoch materiáloch chôdze robota. Súčasne rôzne materiály zodpovedajú rôznej funkcii a hodnote. Pri kúpe by zákazníci mali podľa svojich skutočných potrieb.


Naučili ste sa to? Ďakujeme za prečítanie tohto článku.

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné vedomosti .