Herný stroj, ktorý vás robí bohatou osobou v Guatemale

- Jun 29, 2018-

Herný automat, ktorý vás v Guatemale stane bohatou osobou

Obsah tohto článku bude prínosom pre tých z vás, ktorí sa začínajú vzdelávať sami o investovaní na trhu herných strojov a chcú lepšie pochopiť, ako môžete zvýšiť svoje peniaze investovaním do našich produktov .

Tu analyzujeme predaj našej spoločnosti v Guatemale za posledné dva roky:

V roku 2016 sme vyviezli 5 kusov robota Iron Man a 6 kusov šťastného auta do Guatemaly. Zákazníci Guatemaly postavili Iron Man do obchodného centra a umiestnili šťastné auto na vonkajšie miesto. Stroj bol nastavený na 5 minút a účtoval 5 dolárov. Na dvoch rôznych miestach navštívi každý deň približne 100 turistov. Šéf môže vynaložiť 1000 dolárov denne.

201710231738252215470.jpg

Z dôvodu dosiahnutia dobrých ziskov v roku 2017 šéf pokračoval v nákupoch 5 kusov robota Iron Man a 2 ks nových strojov, 3D jazdu na koni. Pokračovať v rozširovaní svojho podnikania a stať sa bohatším šéfom.

V roku 2017 kúpil ďalší šéf 6 ks za svoje herné centrum, po tom, čo zažil robot Iron Man a Happy Car v Guatemale, bol tiež niekoľko dní skúmaný a cítil, že náš herný automat bol veľmi obľúbený pre deti a dospelých a mal cenu investovať. Nakoniec ho našiel prostredníctvom internetu, zistil a kontaktoval nás. Pretože naše produkty sú vlastným výskumom a vývojom a dizajnom, máme patentové certifikáty a sú jedinečné produkty. Spolupracujeme aj s mnohými zahraničnými obchodnými spoločnosťami, ale ich ceny sú vo všeobecnosti oveľa vyššie ako naše továrne.

V roku 2018 zakúpil herný dizajnér 5 kusov RC malých obrnených robotov. On tiež zažil náš robot Iron Man v Guatemale a veľmi sa zaujímal o náš robot Iron Man. Prišiel navštíviť našu spoločnosť z Guatemaly, pretože jeho finančné prostriedky sú obmedzené, rozhodol sa najprv kúpiť malý robot po vyťažení peňazí a potom rozšíriť podnikanie krok za krokom.

initpintu_副本.jpg

Ak uvažujete o tom, ako získať prvý zlatý kôš vo vašom živote, okamžite nás kontaktujte a my vám poskytneme nápady, ktoré vám pomôžu začať vašu obchodnú cestu.